- Начало
- Лаптопи
- Lenovo
- ThinkPad L13(Gen 4) Yoga
- Lenovo ThinkPad L13 Yoga Gen 4 (ID: 696078)
Лаптоп Lenovo ThinkPad L13 Yoga Gen 4 21FJ002UBM_1TBSSD
ID: 696078
| Приложение | 2 в 1 лаптопи , За широка употреба , С Windows |
| Серия | ThinkPad L13(Gen 4) Yoga |
| Процесор |
Intel® Core™ i7-1355U (10-ядрен)
Базова честота:
1.70 GHz
Макс. честота:
5.00 GHz
Размер на кеша:
12 MB
|
| RAM-памет | 16GB 4800MHz Тип: LPDDR5 |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 1000GB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта |
Intel® Iris™ Xe Graphics
Памет:
*Вградената карта работи като Intel® UHD Graphics при 1 плочка RAM памет (Single-channel), а като Intel® Iris™ Xe Graphics при 2 еднакви плочки (Dual-channel).
|
| Дисплей |
13.3" (33.78 cm) 1920x1200 IPS Touch Anti-Reflective
Яркост:
300nits
Макс. честота на опресняване:
60Hz
Цветова гама:
100% sRGB
|
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Ethernet RJ-45 port | No |
| Четец за карти |
1x Smart Card Reader
1x Nano-SIM Card Slot |
| HDMI | HDMI 2.1 до 4K/60Hz |
| Камера |
1080p FullHD Web Camera с 2 интегрирани микрофона
IR уеб-камера за лицево разпознаване Плъзгащ се протектор, покриващ камерата |
| Дънна платка |
Intel SoC Platform, Слотове: not upgradable
Памет:
not upgradablex DDR5 слотове за памет
|
| Wi-Fi | Intel Wi-Fi 6 AX201, 11ax 2x2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| USB Портове |
1x USB 3.2 Type-A Gen 1
1x USB 3.2 Type-A Gen 1 (Always On) 1x USB 3.2 Type-C Gen 2 (поддържа трансфер на данни, Power Delivery 3.0 и DisplayPort 1.4) 1x Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps (поддържа трансфер на данни, Power Delivery 3.0 и DisplayPort 1.4) |
| Клавиатура |
Подсветка на клавиатурата
БДС кирилизация на клавиатурата |
| Аудио | 2x 2W вградени стерео високоговорители с Dolby Audio Premium |
| Звукови портове | 1 Комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| Ethernet | No Onboard Ethernet |
| M.2 slot | 1 M.2 2242 PCIe 4.0 x4 slot |
| Сигурност |
Стерео високоговорители, 2W x2, оптимизирани с Dolby® Atmos®
High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC3287 codec |
| Други | Тегло (кг): 1.32 kg Размери (см): 30.5 x 21.8 x 1.7 cm Цвят: Black |
| Батерия | Integrated 46Wh, 65W USB-C (3-pin) |
| Операционна система | Windows 11 Pro English |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | 21FJ002UBM_1TBSSD |
Lenovo ThinkPad L13 Yoga G4 е портативен, мощен и висококачествен лаптоп, който ви осигурява надеждна функционалност където и да се намирате. Независимо от малките си размери, този лаптоп ви гарантира безупречна производителност и отлична функционалност. Lenovo ThinkPad L13 Yoga G4 разполага с 13,3 инчов WUXGA IPS дисплей, който ви осигурява прекрасна картина без досадни отблясъци, независимо от заобикалящата ви светлина и ъгъла под който гледате екрана. Високата резолюция на дисплея му ви гарантира подобрено визуално изживяване и изображения с ясни и ярки цветове. Освен това сензорната технология на екрана му ви позволява да разгърнете креативния си потенциал и да използвате този лаптоп по един наистина иновативен и интуитивен начин. В допълнение този лаптоп идва в комплект с писалка, която ще ви помогне да свършите всяка ваша задача още по-лесно, бързо и удобно. Lenovo ThinkPad L13 Yoga G4 разполага с висококачествена графична карта, мощен процесор и подобрена памет, които ви гарантират перфектна функционалност, дори когато работите с множество програми и приложения едновременно. Този ултра компактен лаптоп разполага с хибридна камера, която ви гарантира безупречна видимост по време на всеки ваш видео разговор, независимо дали разговаряте в по-силно или по-слабо осветено помещение. Освен това той разполага с удобна клавиатура с подсветка, която ви позволява да работите удобно дори в слабо осветени помещения
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Lenovo Global Technology HK Limited Bilding Dept, 23/F, Lincoln House, 979 Quarry Bay, HK |
| Уебсайт | http://www.lenovo.com/bg/bg/ |
| Партньорска информация | PIC.bg е PC Platinum партньор на Lenovo |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.