- Начало
- Лаптопи
- MSI
- Vector 17HX A13V
- MSI Vector 17 HX A13VHG (ID: 713908)
Лаптоп MSI Vector 17 HX A13VHG 9S7-17S162-693_16GB_2TBSSD
изчерпано
Intel Core i9-13980HX (24-ядрен) 5.60 GHz
16 GB DDR5 5600 MHz
2000GB (2x 1TB) M.2 NVMe SSD
17.0" 1920x1200 IPS 165Hz
NVIDIA GeForce RTX 4080 (12GB GDDR6)
Windows 11 Home
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
29 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 713908
Избери модел с:
Защо да избереш SSD диск?
с 16GB RAM и 2TB SSD
2 88900 €
/
5 65039 лв.
Характеристики
| Приложение | Геймърски , Графичен дизайн , С Windows |
| Серия | Vector 17HX A13V |
| Процесор |
Intel Core i9-13980HX (24-ядрен)
Базова честота:
2.20 GHz
Макс. честота:
5.60 GHz
Размер на кеша:
36 MB
|
| RAM-памет | 16 GB 5600 MHz DDR5 оперативна памет |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 2000GB M.2 NVMe SSD (2x 1TB) |
| Видео карта |
NVIDIA GeForce RTX 4080 (12GB GDDR6)
Памет:
12GB GDDR6
Тип памет:
GDDR6
|
| Дисплей |
17.0" (43.18 cm) 1920x1200 IPS 165Hz
Макс. честота на опресняване:
165Hz
Цветова гама:
100% sRGB
|
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Ethernet RJ-45 port |
|
| Четец за карти | 1x SD Express Card Reader |
| HDMI | 1x HDMI 2.1, до 8K/60Hz и 4K/120Hz |
| Камера |
720p HD Web Camera с интегрирани микрофон
Плъзгащ се протектор, покриващ камерата Технология 3D Noise Reduction+ |
| Дънна платка |
Intel HM770, Слотове: up to 64GB, 2 Slots
Памет:
up to 64GB, 2 Slotsx DDR5 слотове за памет
|
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E, 802.11ax |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| USB Портове |
1x USB 3.2 Type-A Gen 1
1x USB 3.2 Type-A Gen 2 1x USB 3.2 Type-C Gen 2 (поддържа DisplayPort) 1x USB 3.2 Type-C Gen 2 (поддържа Power Delivery и DisplayPort) 1x Thunderbolt 4 (поддържа DisplayPort) |
| Клавиатура |
Пълноразмерна с цифрова клавиатура
RGB подсветка на клавиатурата Геймърска клавиатура от SteelSeries |
| Аудио |
2x 2W вградени високоговорители Nahimic от SteelSeries
Hi-Res Audio |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| Ethernet | 10/100/1000/2500 Мбит/сек |
| Портове | 1x Mic-in/Headphone-out Combo Jack; 1x Type-C (USB3.2 Gen2 / DP); 1x Type-C (USB / DP / Thunderbolt™ 4); 1x Type-C (USB3.2 Gen2 / DP) with PD charging; 1x Type-A USB3.2 Gen1; 1x Type-A USB3.2 Gen2; 1x SD Express Card Reader; 1x HDMI™ 2.1 (8K @ 60Hz / 4K @ 120Hz); 1x RJ45 |
| M.2 slot |
1x M.2 PCIe Gen4 слот
1x M.2 PCIe Gen5(съвместим) слот |
| Сигурност | Kensington Lock |
| Други |
Тегло: 3.00 кг
Размери: 38.0 x 29.8 x 2.4 ~ 3.0 см Цвят: Тъмносив |
| Батерия | 4 cell, 90Whr |
| Операционна система | Windows 11 Home |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | 9S7-17S162-693_16GB_2TBSSD |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | +31-40-267-6600 |
| Адрес | Ekkersrijt 6050,5692 GA Son, The Netherlands. |
| Уебсайт | https://www.msi.com |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка