- Начало
- Мрежови устройства
- Точки за достъп
- Cudy
- Cudy AP3600-P, WiFi 7 BE3600, 1x2.5 Gbps, PoE Adapter (ID: 904742)
Access point (Точка за достъп) Cudy AP3600-P, WiFi 7 BE3600, 1x2.5 Gbps, PoE Adapter ROUT-AP3600-P
Стандарти: 802.11 a/b/g
Скорост: 867 Mbps, 2882 Mbps
Антена: 4 x Вътрешни
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
1 точка
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 904742
Характеристики
| Интерфейс | 1 x 10/100/1000, 1 x 2.5Gbps LAN |
| Стандарти | 802.11 a/b/g |
| Скорост | 867 Mbps, 2882 Mbps |
| Честота | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Антена | 4 x Вътрешни |
| Захранване | 48V 0.32A |
| Тегло | 1 kg |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | ROUT-AP3600-P |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | |
| Адрес | |
| Уебсайт |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка