- Начало
- Мрежови устройства
- Точки за достъп
- Xiaomi
- Xiaomi Wi-Fi Range Extender AX1500 EU (ID: 852866)
Access point (Точка за достъп) Xiaomi Wi-Fi Range Extender AX1500 EU DVB4514GL
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
ID: 852866
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
| Подходящо за | За дома, За бизнеса |
| Стандарти | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax, IEEE 802.3/3u/3ab |
| Скорост | 2×2 (supports up to IEEE 802.11n protocol with a theoretical max rate of 300Mbps) |
| Антена | 2 антени с висок коефициент на усилване |
| Управление | Xiaomi Home app (Android, iOS) |
| LED индикатори | Системен индикатор, Индикатор за сигнал |
| Работна температура | 0 to 40°C |
| Температура на съхранение | -40°C to 70°C |
| Работна влажност | 10% to 90% RH (non-condensing) |
| Влажност на съхранение | 5% to 90% RH (non-condensing) |
| Цвят | Бял |
| Размери | 84 × 82 × 168mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | DVB4514GL |
Xiaomi Wi-Fi Range Extender AX1500. Тип: Мрежов ретранслатор, Скорост на трансфер на данни: 1501 Мбит/с, Скорости на трансфер на данни по Etnernet LAN: 10,100,1000 Мбит/с. Тип на антената: Външен. Тип кабел: 10/100/1000Base-T(X), Мрежови стандарти: IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE..., Топ Wi-Fi стандарт: Wi-Fi 6 (802.11ax). Цвят на продукта: Бяла, Материал на държача: Пластмаса, Тип монтаж: Стена. AC входно напрежение: 100 - 240 V, AC входна честота: 50 - 60 Hz, Входящ ток: 0.3 A
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Xiaomi H.K.Limited UNIT 1310A.13/F,Cable TV Tower 100085 Hong Kong, HK |
| Уебсайт | http://www.mi.com/en/ |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.