- Начало
- PC Периферия и аксесоари
- Адаптери
- Ubiquiti
- Ubiquiti UACC-ETH-SP-Pro Ethernet Surge Protection Outdoor up to 20kA discharge current (ID: 904943)
Адаптери Ubiquiti UACC-ETH-SP-Pro Ethernet Surge Protection Outdoor up to 20kA discharge current UACC-ETH-SP-PRO
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 904943
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Характеристики
| Подходящо за | Ethernet Surge Protection |
| Цвят | Бял |
| Височина | 91 мм |
| Ширина | 32.5 мм |
| Дълбочина | 61 мм |
| Стандарти | 10 Gigabit Ethernet |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | UACC-ETH-SP-PRO |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | |
| Адрес | 685 Third Avenue, New York New York 10017 |
| Уебсайт | https://www.ui.com/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка