- Начало
- PC Периферия и аксесоари
- Аксесоари за съхранение
- Silicon Power
- Удароустойчиво чекмедже за 2.5" диск Silicon Power Armor A30 White USB 3.2 (ID: 904221)
Аксесоар за съхранение Удароустойчиво чекмедже за 2.5" диск Silicon Power Armor A30 White USB 3.2 SLP-HDD-CASE-A30W
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 904221
Характеристики
| Supported storage format | 2.5" |
| Интерфейс | HDD: SATA; PC: USB 3.0 |
| Размери | 134.0 x 87.5 x 18.6 mm |
| Тегло | 0.105 kg |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | SLP-HDD-CASE-A30W |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Herbststraße 37, 86399 Bobingen, Germany |
| Уебсайт | https://www.silicon-power.com/web/bu/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка