- Начало
- PC Периферия и аксесоари
- Аксесоари за съхранение
- ACT
- Докинг станция ACT AC1500, USB 3.1 Gen1, За 3.5"/2.5" SATA HDD/SSD (ID: 904200)
Аксесоар за съхранение Докинг станция ACT AC1500, USB 3.1 Gen1, За 3.5"/2.5" SATA HDD/SSD EWENT-ACT-HDD-AC1500
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 904200
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Характеристики
| Supported storage format | 2.5", 3.5" |
| Интерфейс | HDD: SATA; PC: USB 3.0 |
| Размери | 125 x 57 x 74 мм |
| Тегло | 0.135 kg |
| Гаранция | 60 месеца |
| Код на продукта | EWENT-ACT-HDD-AC1500 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected]. |
| Адрес | Mailing Address: 500 ACT Drive P.O. Box 168 Iowa City, IA 52243-0168 |
| Уебсайт | https://www.act.org/content/act/en/contact-act.html |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка