- Начало
- PC Периферия и аксесоари
- Аксесоари за съхранение
- Delock
- Външна докинг станция Delock 62661, за 2.5"/3.5" HDD/SSD, USB 3.0, Функция за клониране, Черен (ID: 904194)
Аксесоар за съхранение Външна докинг станция Delock 62661, за 2.5"/3.5" HDD/SSD, USB 3.0, Функция за клониране, Черен DELOCK-62661
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Интерфейс: HDD: SATA; PC: USB 3.0
Размери: 149 x 114 x 61 мм
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
1 точка
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 904194
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Характеристики
| Supported storage format | 2.5", 3.5" |
| Интерфейс | HDD: SATA; PC: USB 3.0 |
| Размери | 149 x 114 x 61 мм |
| Тегло | 0.765 kg |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | DELOCK-62661 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | |
| Уебсайт | https://www.delock.com/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка