- Начало
- PC Периферия и аксесоари
- Аксесоари за съхранение
- Hama
- Чекмедже за твърд диск HAMA, 2.5", SSD, HDD, USB 3.2 Gen 1, SATA III, Черен (ID: 904198)
Аксесоар за съхранение Чекмедже за твърд диск HAMA, 2.5", SSD, HDD, USB 3.2 Gen 1, SATA III, Черен HAMA-200760
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 904198
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Характеристики
| Supported storage format | 2.5" |
| Интерфейс | HDD: SATA; PC: USB-A |
| Размери | 13.3 x 8.7 x 1.6 cm |
| Тегло | 0.16 kg |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | HAMA-200760 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Dresdner Str. 9 86653, Monheim, Germany |
| Уебсайт | https://www.hama.com/de/de/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка