Аксесоар за съхранение Makki кади за лаптоп Laptop Caddy 12.7mm... MAKKI-CADDY-127-LS
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 469132
Характеристики
| Тип аксесоар | Адаптор за харддиск |
| Интерфейс | SATA3 |
| Тегло | 0.030 g |
| Други характеристики | SATA3 2.5" (SSD или харддиск 7мм и 9.5мм) КЪМ SATA3 слот за оптично устройство на лаптоп; Височина 12.7mm; Съвместимо и с по-стари SATA2 лаптопи; Размери : 129*128*12.7mm; LED диод за индикация на активност и превключвател за по-добра съвместимост с стари лаптопи |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | MAKKI-CADDY-127-LS |
Виж повече
Допълнителна информация
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Makki |
| ТИП | Адаптор за харддиск |
| ИНТЕРФЕЙС | SATA3 |
| Х-КА 1 | SATA3 2.5" (SSD или харддиск 7мм и 9.5мм) КЪМ SATA3 слот за оптично устройство на лаптоп |
| Х-КА 2 | Височина 12.7mm |
| Х-КА 3 | Съвместимо и с по-стари SATA2 лаптопи |
| Х-КА 4 | Размери : 129*128*12.7mm |