Аксесоар за съхранение Orico Адаптер SSD/HDD bracket 2.5"/3.5"-... AC52535-1S-V1-SV
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 661719
Характеристики
| Тип аксесоар | Адаптор за харддиск |
| Размери | 146 x 98 x 23 mm |
| Цвят | Сив |
| Тегло | 0.120 g |
| Други характеристики | Преходник за монтиране на 2.5" или 3.5" SSD/Disk на 5.25" |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | AC52535-1S-V1-SV |
Виж повече
Допълнителна информация
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Orico |
| ТИП | Адаптор за харддиск |
| Х-КА 1 | Преходник за монтиране на 2.5" или 3.5" SSD/Disk на 5.25" |
| РАЗМЕРИ | 146 x 98 x 23 mm |
| ЦВЯТ | Сив |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6954301107842 |
Виж повече
Допълнителна информация
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | 19/F, Block 14A, Zhonghaixin Science &Technology Park, Longgang District, Shenzhen, China. |