Аксесоар за съхранение Orico външна кутия за диск Storage - Cas... 25PW1C-C3-BK-EP
Тип аксесоар: Външна кутия 2.5" за...
Интерфейс: USB-C
Портове: SATA3
Размери: 130 x 80 x 14.5 mm
Цвят: Черен
Характеристики
| Тип аксесоар | Външна кутия 2.5" за харддиск/SSD |
| Интерфейс | USB-C |
| Портове | SATA3 |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 0.100 g |
| Други характеристики | Transmission rate: 5 Gbps; Support Capacity: 6TB Max; Compatible 2.5" SATA HDD/SSD with thickness 7 mm - 9.5 mm; Output Interface: USB3.1 Gen1 Type-C, 0.5m; Supported System: Windows/Mac OS/Linux |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | 25PW1C-C3-BK-EP |
Виж повече
Допълнителна информация
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Orico |
| Х-КА 1 | Transmission Rate: 5 Gbps |
| Х-КА 2 | Support Capacity: 6TB Max |
| Х-КА 3 | Compatible 2.5" SATA HDD/SSD with thickness 7 mm - 9.5 mm |
| Х-КА 4 | Output Interface: USB3.1 Gen1 Type-C, 0.5m |
| Х-КА 5 | Supported System: Windows/Mac OS/Linux |
| ЦВЯТ | Черен |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6941788854581 |
Виж повече
Допълнителна информация
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | 19/F, Block 14A, Zhonghaixin Science &Technology Park, Longgang District, Shenzhen, China. |