Аксесоар за съхранение Orico външна кутия за диск Storage - Cas... TX25C3-GY-BP
Тип аксесоар: Външна кутия 2.5" за...
Интерфейс: USB-C 5Gbps
Портове: SATA3
Размери: 127.4 x 80 x 15 mm
Цвят: Прозрачен
Характеристики
| Тип аксесоар | Външна кутия 2.5" за харддиск/SSD |
| Интерфейс | USB-C 5Gbps |
| Портове | SATA3 |
| Цвят | Прозрачен |
| Тегло | 0.140 g |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | TX25C3-GY-BP |
Виж повече
Допълнителна информация
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Orico |
| Х-КА 1 | Transmission Speed: 5 Gbps |
| Х-КА 2 | Support Capacity: 6TB |
| Х-КА 3 | Support Hard Disk Thickness: 7-9.5 mm |
| Х-КА 4 | UASP + TRIM Dual Protocol |
| Х-КА 5 | Material: Zinc Alloy, ABS |
| Х-КА 6 | Support System: Windows / Mac OS / Linux |
| ЦВЯТ | Прозрачен |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6942227102416 |
Виж повече
Допълнителна информация
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | 19/F, Block 14A, Zhonghaixin Science &Technology Park, Longgang District, Shenzhen, China. |