Аксесоар за съхранение Orico кутия за диск Storage - Case - 2.5... 25PW1-U3-WH-EP
Тип аксесоар: Външна кутия 2.5" за...
Интерфейс: USB 3.0
Портове: SATA3
Размери: 130 x 80 x 14.5 mm
Цвят: Бял
Характеристики
| Тип аксесоар | Външна кутия 2.5" за харддиск/SSD |
| Интерфейс | USB 3.0 |
| Портове | SATA3 |
| Цвят | Бял |
| Тегло | 0.090 g |
| Други характеристики | Compatible HDD Type - 2.5 inch HDD / SSD (7mm & 9.5mm); HDD Interface - SATA I,II,III; Transmission Rate: 5 Gbps; Capacity : 4TB Max |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | 25PW1-U3-WH-EP |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Orico |
| Х-КА 1 | Compatible HDD Type - 2.5 inch HDD / SSD (7mm & 9.5mm) |
| Х-КА 2 | HDD Interface - SATA I,II,III |
| Х-КА 3 | Transmission Rate: 5 Gbps |
| Х-КА 4 | Capacity : 4TB Max |
| ЦВЯТ | Бял |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6941788854512 |
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | 19/F, Block 14A, Zhonghaixin Science &Technology Park, Longgang District, Shenzhen, China. |