Аксесоар за съхранение Orico кутия за диск Storage - Case - 3.5... DDL35-C3-EU-BK-BP
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Тип аксесоар: Външна кутия 3.5" за харддиск
Интерфейс: USB-C 5Gbps
Портове: SATA3
Размери: 128 x 80 x 14 mm
Цвят: Черен
ID: 808971
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Интерфейс | USB-C 5Gbps |
| Портове | SATA3 |
| Размери | 128 x 80 x 14 mm |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 0.480 g |
| Други характеристики | Support Capacity: 18TB; Transfer Protocol: 5Gbps; Compatible: 3.5-Inch HDD; Power: 12V 2A (Included); Material: Alloy, ABS; Support System: Windows/Linux/Mac OS/Android; Data Cable: USB-C/-A to USB-C (5Gbps), 1M Length |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | DDL35-C3-EU-BK-BP |
Виж повече
Допълнителна информация
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Orico |
| Х-КА 1 | Support Capacity: 18TB |
| Х-КА 2 | Transfer Protocol: 5Gbps |
| Х-КА 3 | Compatible: 3.5-Inch HDD |
| Х-КА 4 | Power: 12V 2A (Included) |
| Х-КА 5 | Material: Alloy, ABS |
| Х-КА 6 | Support System: Windows/Linux/Mac OS/Android |
| Х-КА 7 | Data Cable: USB-C/-A to USB-C (5Gbps), 1M Length |
| РАЗМЕРИ | 128 x 80 x 14 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6954301185635 |
Виж повече
Допълнителна информация
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | 19/F, Block 14A, Zhonghaixin Science &Technology Park, Longgang District, Shenzhen, China. |