Аксесоар за съхранение Orico кутия за диск Storage - Case - 3.5... DDL35-U3-EU-BK-BP-HW
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Тип аксесоар: Външна кутия 3.5" за харддиск
Интерфейс: USB-A 3.0
Портове: SATA3
Размери: 186 x 118 x 31.4 mm
Цвят: Черен
ID: 808970
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Интерфейс | USB-A 3.0 |
| Портове | SATA3 |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 0.510 g |
| Други характеристики | Transfer Protocol: 5Gbps; Support Capacity: 18 TB; Data Cable: USB-A to -B (5Gbps), 1M Length; Power: 12V 2A (Included); Support System: Windows/Linux/Mac OS/Android; Material: Alloy+ABS |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | DDL35-U3-EU-BK-BP-HW |
Виж повече
Допълнителна информация
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Orico |
| Х-КА 1 | Transfer Protocol: 5Gbps |
| Х-КА 2 | Support Capacity: 18 TB |
| Х-КА 3 | Data Cable: USB-A to -B (5Gbps), 1M Length |
| Х-КА 4 | Power: 12V 2A (Included) |
| Х-КА 5 | Support System: Windows/Linux/Mac OS/Android |
| Х-КА 6 | Material: Alloy+ABS |
| ЦВЯТ | Черен |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6942227118806 |
Виж повече
Допълнителна информация
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | 19/F, Block 14A, Zhonghaixin Science &Technology Park, Longgang District, Shenzhen, China. |