- Начало
- Видеонаблюдение
- Аксесоари за видеонаблюдение
- TP-LINK
- TP-Link PoE инжектор POE160S 30W (ID: 851192)
Аксесоар за видеонаблюдение TP-Link PoE инжектор POE160S 30W TP-LINK
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 851192
Характеристики
| Работна температура | 0°C ~ +40°C |
| Тегло | 0.60 kg |
| Размери | 125 мм x 59 мм x 37 мм |
| Други характеристики | Ethernet порт: 1*10/100/1000 Base-T, 1*10/100/1000 Base-T (PoE захранване макс. 30W); IEEE802.3i, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3af, IEEE802.3at |
| Working humidity | 10%–90% (без кондензация) |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | TP-LINK |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | 10 Mauchly, Irvine, CA 92618 |
| Уебсайт | http://www.tp-link.us/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка