- MikroTik LHG 60G RBLHGG-60 (ID: 774377)
Антена MikroTik LHG 60G RBLHGG-60 RBLHGG-60ad
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
ID: 774377
Вземи супер отстъпка:
| Тип | Външна, Outdoor |
| Процесор | IPQ-4019 716MHz |
| Монтаж | Външен, Pole Mount |
| Интерфейс | PoE, 1 х 10/100/1000 Ethernet ports |
| Памет | 256 MB |
| Работна температура | -40℃~55℃ |
| Захранване | PoE in input Voltage 12-57 V |
| Range of work | 1.5 км |
| Код на продукта | RBLHGG-60ad |
Антена MikroTik LHG 60G RBLHGG-60
За използване като 60GHz CPE в настройки от точка към много точки за връзки до 800m с 60GHz базови станции, с Gigabit Ethernet порт за скорости до 1Gbps
LHG 60G – високоскоростно 60 GHz CPE устройство от точка към много точки, идеално решение за претъпкан безжичен спектър
Няма нужда да споделяте честотата със съседите си и да губите ценно време – LHG 60G предлага просто и ефективно 60 GHz решение за безжична връзка, където безжичното пространство от 2 GHz и 5 GHz е пренаселено и ненадеждно. Свържете до осем от тези устройства към 60 GHz точка за достъп, като нашата wAP60G AP или wAP 60Gx3 AP, и се насладете на гладката връзка със скорост на данни до 2 Gbps.
Спецификации
Детайли
Код на продукта: RBLHGG-60ad
Архитектура: ARM 32bit
Процесор: IPQ-4019
Брой ядра на процесора: 4
Номинална честота на процесора: 716 MHz
Лиценз на RouterOS: 3
Операционна система: RouterOS
Размер на RAM: 256 MB
Размер на паметта: 16 MB
Тип памет: FLASH
Средно време на безотказна работа (MTBF): Приблизително 200,000 часа при 25°C
Тествана работна температура: -40°C до 70°C
Хардуерно ускорение на IPsec: Да
Захранване
Детайли
Брой входове за DC: 1 (PoE-IN)
Максимална консумация на енергия: 5 W
Тип охлаждане: Пасивно
PoE вход: 802.3af/at
Входно напрежение на PoE: 12-57 V
Ethernet
Портове 10/100/1000 Ethernet: 1
Сертификация и одобрения
Сертификация: CE, FCC, IC, EAC, ROHS
IP рейтинг: IP55
Включени части
24V 0.38A захранващ адаптер