Аудио система Sony HT-S400 HTS400.CEL
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
ID: 370827
Вземи супер отстъпка:
| Канали | 2.1 ch |
| Изходна мощност | 330 W |
| Subwoofer | Wireless |
| Amplifier | S-Master Digital Amplifier |
| Режими на звука | Mode: Sound Field, Effects: Night Mode, Voice Mode; Technology: S-Force PRO |
| Технологии | HDMI / Optical: Dolby Digital, Dolby Dual mono, LCPM 2ch; BT receiver: SBC |
| Интерфейс | Optical-audio input, USB type A (only for update) |
| HDMI | HDMI out (ARC) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Консумация | BAR 30W / SW 20W |
| Дистанционно управление |
| Mонтиране на стена (VESA) |
| Цвят | Black |
| Размери | Main unit size: 900 x 64 x 88 mm; SW: 192 x 387 x 400 mm |
| Тегло | Bar: 2.4 kg; SW: 7.3 kg |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | HTS400.CEL |
С обща изходна мощност от 330 W този саундбар с мощен безжичен субуфер изпълва всекидневната ви със съраунд звук, сякаш сте в киносалона. Гледането на филми и телевизионни предавания е по-завладяващо от всякога, с по-дълбок бас и по-ясен диалог, докато слушането на музика става все по-приятно изживяване. Чувайте звука от всички страни - Саундбарът съчетава висококачествения Dolby® Digital звук с S-Force PRO Front Surround технологията ни за виртуален съраунд звук. Той ви позволява да се потопите във филмите, които обичате, пресъздавайки съраунд звука от киносалона във вашата всекидневна. Мощните високоговорители на саундбара работят заедно, за да осигурят широкообхватен звук в стаята, с технологии, като X-Balanced Speaker и набраздените ръбове, които помагат за подобряването на яснотата на вокалите. Така че независимо дали гледате филми, или телевизионни предавания, няма да пропуснете нито дума от диалога. От интуитивно управление до безжично свързване - саундбарът е създаден за потребителско изживяване без излишен стрес. Саундбарът предлага различни настройки на звука, за да може максимално да отговарят на това, което гледате или слушате. Гласовият режим (Voice mode) допринася за по-ясен диалог, нощният режим (Night Mode) е това, от което се нуждаете, когато искате да гледате телевизия, без да събуждате всички. Режима за звуково поле (Sound Field) конвертира обикновената музика, като например стерео музиката, в съраунд аудио с усещането за обемен звук.