Аудио система Sony HT-S60 BRAVIA Theatre System 6 HTS60.CEL
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Канали: 5.1 ch (10 Speaker Units)
Изходна мощност: 1000 W
Bluetooth: Bluetooth 5.3
(0)
Купи и събери
6 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 814146
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Изходна мощност | 1000 W |
| Аудио | Subwoofer, Rear speaker |
| Subwoofer | Wired |
| Amplifier | Digital amplifier |
| Режими на звука | Night mode, Voice mode, Sound field (Upmix/Multi Stereo) |
| Технологии |
Dolby Digital
| Интерфейс | Optical audio |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Консумация | Subwoofer: 60 W/Wireless Amplifier: 30 W |
| Дистанционно управление | Remote Control |
| Mонтиране на стена (VESA) | Wall mounting template |
| Цвят | Black |
| Размери | Main unit: 907 x 90 x 64 mm, Subwoofer: 275 x 388 x 388 mm, Rear speaker: 106 x 98 x 216 mm, Amplifier box: 175 x 175 x 52 mm |