- Начало
- PC Периферия и аксесоари
- Слушалки
- Dell
- Alienware Dual Mode Wireless Gaming Headset - AW720H (ID: 708517)
Слушалки Alienware Dual Mode Wireless Gaming Headset - AW720H 545-BBFD
изчерпано
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 708517
Характеристики
| Приложение | Геймърски |
| Интерфейс | 1x 3.5 мм мини жак |
| Управления |
Потенциометър за звук
Mute Microphone |
| Връзка | С кабел |
| Тип аудио | Стерео |
| Честотен обхват | 20Hz-40kHz |
| Време за работа на батерия | 30 ч. |
| Микрофон | Да, Прибиращ се |
| Чувствителност на микрофона | -45 dB |
| Характеристики на микрофона | Uni-directional |
| Други характеристики |
RGB осветление
Dolby Atmos |
| Включени кабели |
Аудио кабел
USB кабел тип A към тип C. |
| Включени аксесоари |
Ръководство за употреба
Adapter USB Dongle |
| Cable characteristics | Detachable Cable |
| Цвят | Lunar Light |
| Supported standards | RF |
| Размери | '183.91 мм' x '111.67 мм' x '214.39 мм' |
| Гаранция | 24 месеца (12 месеца за юридическо лице / 24 месеца за физическо лице) |
| Код на продукта | 545-BBFD |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | https://www.dell.com/en-bg/lp/contact-us |
| Адрес | Dell Emerging Markets (EMEA) Ltd 1st & 2nd Floor EC3A 5AF London, GB |
| Уебсайт | http://www.dell.com |
| Партньорска информация | PIC.bg е оторизиран сервиз на Dell |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка