- Начало
- PC Периферия и аксесоари
- Слушалки
- Asus
- Геймърски слушалки ASUS ROG Kithara powered by HIFIMAN (ID: 888930)
Слушалки Геймърски слушалки ASUS ROG Kithara powered by HIFIMAN ROG-KITHARA-BK
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 888930
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Купи в комплект и спести
-
Геймърски слушалки ASUS ROG Ki+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:29900 €/58479 лв.
Характеристики
| Приложение | Геймърски |
| Подходящо за | Gaming |
| Съвместимост | PC, MAC, PlayStation® 4, PlayStation® 5, Nintendo Switch, Xbox Series X, Мобилни устройства |
| Интерфейс | 3.5 mm жак |
| Връзка | С кабел |
| Честотен обхват | 8Hz - 55kHz |
| Импеданс | 16 Ω |
| Размер на високоговрителя | 100 мм |
| Микрофон | Да |
| Други характеристики | HIFIMAN Stealth Magnet Design |
| Дължина на кабела | 1.8 м |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 0.318 kg |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | ROG-KITHARA-BK |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Asus Global PTE. LTD. 10 Changi Business Park Central 2 486030 Singapore, SG |
| Уебсайт | https://www.asus.com |
| Партньорска информация | PIC.bg е доверен партньор на Asus |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка