- Начало
- PC Периферия и аксесоари
- Слушалки
- Canyon
- CANYON Gaming headset 3.5mm jack plus USB connector for vibration function (ID: 875722)
Слушалки CANYON Gaming headset 3.5mm jack plus USB connector for vibration function CND-SGHS5
изчерпано
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 875722
Характеристики
| Приложение | Геймърски |
| Интерфейс | 1x USB Type-А, 2x 3.5 мм мини жак |
| Управления |
Volume
LED Light |
| Връзка | С кабел |
| Тип аудио | Стерео |
| Честотен обхват | 20Hz-20kHz |
| Микрофон | Да, Вграден |
| Други характеристики |
Dynamic Vibration
LED Light |
| Дължина на кабела | 2 m |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | CND-SGHS5 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | |
| Адрес | |
| Уебсайт | https://canyon.bg/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив