- Начало
- PC Периферия и аксесоари
- Слушалки
- Corsair
- CORSAIR Gaming Virtuoso RGB Wireless XT High-Fidelity Gaming Headset Slate EU version (ID: 210093)
Слушалки CORSAIR Gaming Virtuoso RGB Wireless XT High-Fidelity Gaming Headset Slate EU version CA-9011188-EU
изчерпано
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 210093
Характеристики
| Приложение | Геймърски |
| Подходящо за | Game console, portable electronics, computer |
| Тип | Full size |
| Връзка | Wireless, wired |
| Чувствителност | 109 dB +/- 3dB |
| Честотен обхват | 20 - 40000 Hz |
| Импеданс | 32 ohm |
| Diaphragm | 50 mm |
| Mode | Stereo |
| Sound effects | Dolby Atmos |
| Безжична технология | Bluetooth / 2.4 GHz radio frequency |
| Максимално разстояние | 18 m |
| Bluetooth audio codec | aptX HD |
| Батерия | Headset battery rechargeable |
| Време за работа на батерия | 15 hour(s) |
| Тип микрофон | Omni-directional |
| Честотен диапазон на микрофона | 100 - 10000 Hz |
| Микрофон | Boom |
| Чувствителност на микрофона | -42 dB |
| Microphone sensitivity margin | +/- 2dB |
| Импеданс на микрофона | 2.2 kOhm |
| Характеристики на микрофона | Detachable headset microphone |
| Характеристики | RGB lighting |
| Функции | Detachable microphone |
| Дължина на кабела | USB-C to USB-A cable - detachable Audio cable - detachable |
| Аксесоари | Protective pouch, USB wireless receiver |
| Цвят | Slate |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | CA-9011188-EU |
Виж повече
Допълнителна информация
- Slipstream wireless
Low latency, 2.4GHz wireless with up to 60ft of range. Multi-point technology allows up to three slipstream wireless devices to connect to one single receiver. - USB wired
High-fidelity, 24bit/96kHz audio for the ultimate listening experience with compatible recordings. - 3.5 mm wired
Universal connection for listening on a wide variety of devices such as DACs, audio players, and mobile devices. - Bluetooth
Connect to any Bluetooth Qualcomm aptX HD device with low delay for synchronized high-resolution audio. - Immersive Dolby Atmos
Immersive Dolby Atmos on PC places the sounds of the game all around you with three-dimensional precision, so you can react faster and more accurately. - Uncompromising sound
A matched pair of precisely tuned 50 mm high-density neodymium speaker drivers deliver impeccable sound with a frequency range of 20Hz-40,000Hz - double that of typical gaming headsets. - Broadcast-grade microphone
The 9.5 mm omni-directional, high-bandwidth detachable microphone provides wide dynamic range and superb vocal clarity with excellent low-end response. - Unmatched comfort & durability
Play without fatigue for hours thanks to premium memory foam earpads and a pillow-soft headband. Lightweight machined aluminum provides the long-term durability and long-lasting comfort to take your headset with you anywhere, anytime.
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | https://www.corsair.com/us/en/s/contact |
| Адрес | Corsair Holdings (Hong Kong) Limite Suite 2602-03 26/F Millenium City 5 Kwun Tong, HK |
| Уебсайт | https://www.corsair.com/en |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Документи и драйвери
| User Manual | Виж тук |
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка