- Начало
- PC Периферия и аксесоари
- Слушалки
- HP
- HP Poly Voyager Legend 50 Headset UC EMEA INTL English Loc Euro plug (ID: 791490)
Слушалки HP Poly Voyager Legend 50 Headset UC EMEA INTL English Loc Euro plug AT9M9AA
изчерпано
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 791490
Характеристики
| Тип | In-ear monaural |
| Връзка | Wireless |
| Импеданс | 16 ohm |
| Diaphragm | 13.6 mm |
| Безжична технология | Bluetooth |
| Максимално разстояние | 30 m |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Supported Bluetooth profiles |
Advanced Audio Distribution Profile (A2DP)
Device Identification Profile (DID) Headset Profile (HSP) Battery Service (BAS) Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP) Hands-Free Profile (HFP) |
| Батерия | Headset battery rechargeable - Lithium Ion - - wireless charging |
| Време за зареждане | 90 min |
| Време за работа на батерия | 10 hours |
| Battery wireless charging standards | Qi |
| Тип микрофон | MEMS-directional |
| Честотен диапазон на микрофона | 100 - 8000 Hz |
| Микрофон | Boom |
| Чувствителност на микрофона | -37 dBFS/Pa (at 1 kHz) |
| Управление върху кабела |
Mute
volume control answer/end play/pause voice assistant |
| Функции | SoundGuard Technology, Smart Sensor Technology |
| Earpad material | Silicone |
| Дължина на кабела | USB-C charge cable |
| Аксесоари | BT700 Bluetooth USB-C adapter, charging case, USB-C charging cable, USB-C to USB-A adapter |
| Цвят | Black |
| Сертификати | UC certified |
| Височина | 6.4 cm |
| Ширина | 10.28 cm |
| Дълбочина | 2.92 cm |
| Тегло | 20 g |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | AT9M9AA |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | |
| Адрес | United States. Palo Alto, CA. HP Inc. 1501 Page Mill Road Palo Alto, CA 94304 United |
| Уебсайт | http://www8.hp.com/bg/bg/home.html |
| Партньорска информация | PIC.bg е Silver Partner на HP |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка