- Начало
- PC Периферия и аксесоари
- Слушалки
- Philips
- PHILIPS 1000 series Bluetooth in-ear true wireless black (ID: 713492)
Слушалки PHILIPS 1000 series Bluetooth in-ear true wireless black TAT1108BK/00
изчерпано
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 713492
Характеристики
| Тип | In-ear |
| Интерфейс | Bluetooth |
| Връзка | Wireless |
| Чувствителност | 106 dB |
| Честотен обхват | 20 - 20000 Hz |
| Импеданс | 16 Ohm |
| Driver | Dynamic |
| Diaphragm | 6 mm |
| Mode | Stereo |
| Безжична технология | Bluetooth |
| Максимално разстояние | 10 m |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Bluetooth audio codec | SBC |
| Supported Bluetooth profiles | Hands-Free Profile (HFP), Advanced Audio Distribution Profile (A2DP), Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP) |
| Батерия | Rechargeable - lithium polymer |
| Капацитет на батерията | 35 mAh |
| Подробности за батерията | Continuous playback (with included charging case): up to 15 hours Continuous talk: up to 5 hours |
| Време за зареждане | 2 hour(s) |
| Време за работа на батерия | 5 hour(s) |
| Included batteries | 3 |
| Характеристики на микрофона | Built-in |
| Дължина на кабела | USB-C charge cable - 2 m |
| Аксесоари |
3 pairs of ear tips (small
medium large) charging case USB-C charging cable (2m) |
| Цвят | Black |
| Съвместим с IoT |
|
| Асистент | Siri, Google Assistant |
| Voice control | Indirect |
| Защити | Sweat-resistant, splash-resistant |
| Supported standards | IPX4 |
| Размери | Earbud: 2.03 cm x 2.97 cm x 2.49 cm Charging case: 3.11 cm x 5.95 cm x 3.2 cm |
| Тегло | 36 g |
| Окомплектовка | Carton |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | TAT1108BK/00 |
Виж повече
Допълнителна информация
- Advanced connectivity
Equipped with Bluetooth 5.3, the Philips TAT1108BK earphones offer a stable and seamless wireless connection, ensuring your music and calls are delivered with exceptional clarity. - Immersive audio experience
Featuring dynamic headphones technology and a wide frequency response of 20 - 20,000 Hz, these earphones provide a rich, balanced sound that brings your music to life. - Intelligent noise cancellation
AI Powered Environmental Noise Cancellation technology allows for crystal-clear calls by minimizing background noise, making every conversation stand out, even in noisy environments. - Durable design
With IPX4 splash-resistant and sweat-resistant protection, the Philips TAT1108BK earphones are built to withstand your most rigorous workouts and weather conditions. - Voice assistant compatibility
Voice-controlled functionality with access to Google Assistant and Siri makes it easy to control your music, get directions, or send messages without ever needing to reach for your phone.
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | +359 2 489 99 96 |
| Адрес | Филипс България ЕООД София 1715 ж.к. "Младост 4", Бизнес Парк София, сгр. 12 |
| Уебсайт | http://www.philips.bg/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив