- Начало
- PC Периферия и аксесоари
- Слушалки
- Philips
- Philips UpBeat SHB2515 Bluetooth 5.0 Wireless in-Ear Earbuds (ID: 153301)
Слушалки Philips UpBeat SHB2515 Bluetooth 5.0 Wireless in-Ear Earbuds SHB2515BK
изчерпано
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 153301
Характеристики
| Подходящо за | Portable electronics |
| Тип | In-ear |
| Опция за монтаж | In-Ear |
| Интерфейс | Bluetooth USB (power only) |
| Връзка | Wireless |
| Driver | Dynamic |
| Diaphragm | 6 mm |
| Magnet material | Neodymium |
| Безжична технология | Bluetooth |
| Максимално разстояние | 10 m |
| Supported Bluetooth profiles | Hands-Free Profile (HFP), Headset Profile (HSP), Advanced Audio Distribution Profile (A2DP) |
| Батерия | Headphone battery rechargeable |
| Подробности за батерията | Continuous playback: up to 5 hours Continuous playback (with included charging case): up to 100 hours |
| Време за зареждане | 1.5 hour(s) |
| Време за работа на батерия | 100 hour(s) |
| Микрофон |
|
| Характеристики на микрофона | Built-in |
| Управление върху кабела | Multiple function button |
| Характеристики | Phone charger |
| Регулиране на звука |
|
| Функции | Phone charger |
| Дължина на кабела | USB charge cable - detachable |
| Включени кабели | USB charge cable - detachable |
| Аксесоари | 3 pair of ear caps, charging case (3350 mAh) |
| Цвят | Black |
| Размери | 4.1 x 3.6 x 8 cm |
| Височина | 8 cm |
| Ширина | 4.1 cm |
| Дълбочина | 3.6 cm |
| Тегло | 116 g |
| Окомплектовка | Carton |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | SHB2515BK |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | +359 2 489 99 96 |
| Адрес | Филипс България ЕООД София 1715 ж.к. "Младост 4", Бизнес Парк София, сгр. 12 |
| Уебсайт | http://www.philips.bg/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив