- Начало
- PC Периферия и аксесоари
- Слушалки
- Philips
- Philips UpBeat Wireless Bluetooth Earphones (ID: 160942)
Слушалки Philips UpBeat Wireless Bluetooth Earphones TAUT102BK
изчерпано
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 160942
Характеристики
| Подходящо за | Portable electronics |
| Тип | Earphones |
| Опция за монтаж | In-Ear |
| Интерфейс | Bluetooth USB (power only) |
| Връзка | Bluetooth 5.0 |
| Active noise-cancelling |
|
| Ниво на шум | Active Noise Canceling |
| Честотен обхват | 20 - 20000 Hz |
| Импеданс | 16 Ohm |
| Driver | Dynamic |
| Diaphragm | PET - 6 mm |
| Magnet material | NdFeB |
| Безжична технология | Bluetooth |
| Максимален безжичен обхват | 10 m |
| Максимално разстояние | 10 m |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Supported Bluetooth profiles | Hands-Free Profile (HFP), Headset Profile (HSP), Advanced Audio Distribution Profile (A2DP), Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP) |
| Батерия | време за зареждане - 2 часа, в режим на готовност - 50 часа |
| Подробности за батерията | Standby: up to 50 hours Continuous talk: up to 2.5 hours Continuous playback: up to 3 hours Continuous playback (with included charging case): up to 12 hours |
| Време за зареждане | 2 hour(s) |
| Време за работа на батерия | 3 часа |
| Battery stand-by time | 50 hours |
| Честотен диапазон на микрофона | 20 - 20000 Hz |
| Микрофон |
|
| Характеристики на микрофона | Built-in |
| Управление върху кабела | Microphone on/mute, hold, reject call, forward call |
| Характеристики | Diaphragm: PET - 6 mm |
| Регулиране на звука |
|
| Функции | Acoustic echo cancelation |
| Дължина на кабела | USB power cable - detachable |
| Включени кабели | USB power cable - detachable |
| Аксесоари | 3 pairs of ear tips |
| Цвят | Черен |
| Размери | 5.3 x 3.57 x 2.7 cm |
| Височина | 2.7 cm |
| Ширина | 5.3 cm |
| Дълбочина | 3.57 cm |
| Тегло | 29.6 g |
| Окомплектовка | Carton |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | TAUT102BK |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | +359 2 489 99 96 |
| Адрес | Филипс България ЕООД София 1715 ж.к. "Младост 4", Бизнес Парк София, сгр. 12 |
| Уебсайт | http://www.philips.bg/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив