- Начало
- PC Периферия и аксесоари
- Батерии
- RITAR
- Оловна батерия RITAR (EV12-100S), 12V, 100Ah 306/ 168/ 211 mm, За електрически колички (ID: 904023)
Батерия Оловна батерия RITAR (EV12-100S), 12V, 100Ah 306/ 168/ 211 mm, За електрически колички RITAR-EV12-100S
код TECH26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: TECH26
Кода е валиден от 16.04.2026г. до 11.05.2026г.
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 904023
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: TECH26
Кода е валиден от 16.04.2026г. до 11.05.2026г.
Характеристики
| Тип | Акумулатор |
| Волтаж | 12 V |
| Капацитет | 100 Ah |
| Конектори | Тип-Insert M6: Позиция-C |
| Размери | 306 x 168 x 211 mm |
| Тегло | 28.5 kg |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | RITAR-EV12-100S |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | 10th Floor, Tower C, Building 1, Software Industry Base, Gaoxin South 10th Road, Nanshan District, Shenzhen, China |
| Уебсайт | https://www.ritarpower.com/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Документи и драйвери
| Информационна брошура | Виж тук |
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив