- Начало
- PC Периферия и аксесоари
- Батерии
- RITAR
- Оловна Батерия RITAR, (RT1270) AGM, 12V, 7Ah, 151/ 65/ 94 mm, Терминал2 (ID: 904016)
Батерия Оловна Батерия RITAR, (RT1270) AGM, 12V, 7Ah, 151/ 65/ 94 mm, Терминал2 RITAR-RT1270
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 904016
Характеристики
| Тип | Акумулатор |
| Волтаж | 12 V |
| Капацитет | 7 mAh |
| Конектори | Тип-T2: Позиция-D |
| Размери | 151 x 65 x 94 mm |
| Тегло | 2.2 kg |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | RITAR-RT1270 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | 10th Floor, Tower C, Building 1, Software Industry Base, Gaoxin South 10th Road, Nanshan District, Shenzhen, China |
| Уебсайт | https://www.ritarpower.com/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Документи и драйвери
| Информационна брошура | Виж тук |
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив