- Начало
- PC Периферия и аксесоари
- Батерии
- TED ELECTRIC
- Оловна батерия TED ELECTRIC AGM, 12V, 5Ah, 90/ 70/ 10 1mm, Терминал 2 (ID: 904071)
Батерия Оловна батерия TED ELECTRIC AGM, 12V, 5Ah, 90/ 70/ 10 1mm, Терминал 2 TED-12V-5AH
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 904071
Характеристики
| Тип | Акумулатор |
| Волтаж | 12 V |
| Капацитет | 5 Ah |
| Конектори | Тип-T2: Позиция-D |
| Размери | 90 x 70 x 101 mm |
| Тегло | 1.8 kg |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | TED-12V-5AH |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Dr. Mansveltkade 48, 2242XM, Wassenaar, Netherlands |
| Уебсайт | https://www.tedelectric.eu/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив