- Начало
- PC Периферия и аксесоари
- Батерии
- TED ELECTRIC
- Оловна батерия TED ELECTRIC, AGM, 12V, 9Ah , 151/ 65/ 94 mm, Терминал2 (ID: 904048)
Батерия Оловна батерия TED ELECTRIC, AGM, 12V, 9Ah , 151/ 65/ 94 mm, Терминал2 TED-12V-9AH-AGM
код TECH26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: TECH26
Кода е валиден от 16.04.2026г. до 11.05.2026г.
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 904048
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: TECH26
Кода е валиден от 16.04.2026г. до 11.05.2026г.
Характеристики
| Тип | Акумулатор |
| Волтаж | 12 V |
| Капацитет | 9 Ah |
| Конектори | Тип-T2: Позиция-D |
| Размери | 151 x 65 x 94 mm |
| Тегло | 2.4 kg |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | TED-12V-9AH-AGM |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Dr. Mansveltkade 48, 2242XM, Wassenaar, Netherlands |
| Уебсайт | https://www.tedelectric.eu/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив