- Начало
- Оптични уреди и измервателни инструменти
- Бинокли
- Levenhuk
- Levenhuk Atom 10x50 (ID: 96449)
Бинокъл Levenhuk Atom 10x50 67682
ID: 96449
| Страна на произход | PRC, controlled by Levenhuk, Inc. (USA) |
| Подходящо за | военен/полеви, лов и риболов |
| Употреба | Продукт за обща употреба. Може да се използва от деца над 3-годишна възраст. |
| Тип | призма на Поро |
| Форма | класически |
| Тип | Поро |
| Увеличение, x | 10 x |
| Диаметър на лещата на обектива, mm | 50 мм. |
| Близък фокус, m | 16 м. |
| Диоптрична корекция на окуляра | ±3 |
| Чашки на окуляри | гума |
| Exit pupil diameter | 5 мм. |
| Разстояние от очите, mm | 12 мм. |
| Материал на оптиката | BK-7 |
| Оптично покритие | с цялостно покритие |
| Относителна яркост | 25 |
| Зрително поле | 7 ° |
| Зрително поле, m/1000 m | 115 |
| Разстояние между окулярите (IPD), mm | 56 — 72 мм. |
| Фокусиране | централно |
| Материал на корпуса | алуминий |
| Adaptable to a tripod | стандартна резба 1/4", изисква адаптер (не е включен в комплекта) |
| Включен калъф |
|
| Водоустойчивост |
|
| Работна температура | -15 — 40 °C |
| Размери | 198x180x65 мм. |
| Размери на продукта | 20x21x8 cm |
| Тегло | 1.06 kg кг. |
| Други характеристики | гумирано тяло |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | 67682 |
Бинокъл Levenhuk Atom 10x50
Широко зрително поле и отлична видимост при всякакви метеорологични условия. Увеличение: 10x. Диаметър на лещата на обектива: 50 mm
Бинокълът Levenhuk Atom 10x50 е класически широкоъгълен бинокъл, идеален за полеви наблюдения. Отличната видимост, увеличението 10х и много детайлните изгледи правят този бинокъл идеално средство за всеки топограф, ловец, орнитолог или пътешественик. Качествените обективи с голяма апертура създават ярки изображения, дори при слаба светлина. Независимо от това дали е ясна слънчева сутрин, облачен ден или вечерен полумрак, с бинокъла Levenhuk Atom 10x50, винаги ще получите отчетливи, ясни и ярки изгледи на наблюдаваните обекти.
Благодарение на конструкцията с призма на Поро, загубата на светлина в корпуса на бинокъла е намалена до нула. Всички оптични елементи са с цялостно покритие за по-добро пропускане на светлината. Бинокълът Levenhuk Atom 10x50 Ви показва света в естествени, ярки цветове.
Полагаме максимални усилия, за да направим тези бинокли много удобни за употреба. Разстоянието между окулярите може да се регулира, а десният окуляр е оборудван с пръстен за регулиране на диоптъра. Окуляри от мека гума осигуряват максимален комфорт по време на наблюденията. Гуменото покритие на корпуса омекотява ударите и предотвратява навлизането на влага, замърсявания или прах в уреда.
Комплектът включва:
Бинокъл
Капачки за окулярите и лещата на обектива
Ремък
Кърпа за почистване
Торбичка
Ръководство за потребителя и доживотна гаранция
Спецификации
Увеличение, x: 10
Тип: призма на Поро
Материал на оптиката: стъкло BK-7
Оптично покритие: с цялостно покритие
Диаметър на лещата на обектива (апертура), mm: 50
Изходен диаметър на зеницата, mm: 5
Разстояние от очите, mm: 12
Относителна яркост: 25
Зрително поле, °: 7
Зрително поле, m/1000 m: 115
Близък фокус, m: 16
Регулиране на диоптъра на окуляра, диоптри: ±3
Разстояние между окулярите (IPD), mm: 56–72
Чашки на окуляри: гумени
Възможност за адаптиране към триножник: да
Употреба: Продукт за обща употреба. Може да се използва от деца над 3-годишна възраст.
Размери, mm: 198x180x65
| Контакт | +359 882 53 76 89 |
| Адрес | ул. Акад. Стефан Младенов 46, София, 1700, България |
| Уебсайт | https://www.levenhuk.bg/ |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.