- Начало
- Оптични уреди и измервателни инструменти
- Бинокли
- Levenhuk
- Levenhuk New Atom 10–30x50 (ID: 871099)
Бинокъл Levenhuk New Atom 10–30x50 84622
Призми на Поро. Увеличение: 10–30x. Диаметър на лещата: 50 mm
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 871099
Характеристики
| Подходящо за | военен/полеви, лов и риболов |
| Форма | класически |
| Тип | Поро |
| Увеличение |
|
| Увеличение, x | 10 — 30 x |
| Objectives | 2 елемента в 1 група |
| Диаметър на лещата на обектива, mm | 50 мм. |
| Близък фокус, m | 8.2 м. |
| Окуляри | 4 елемента в 3 групи |
| Диоптрична корекция на окуляра | ±3 |
| Чашки на окуляри | гума, несгъваеми |
| Exit pupil diameter | 5 — 1.7 мм. |
| Разстояние от очите, mm | 16 — 10 мм. |
| Материал на оптиката | BK-7 |
| Оптично покритие | с цялостно покритие |
| Относителна яркост | 25 — 2.79 |
| Зрително поле, m/1000 m | 77 — 40 |
| Разстояние между окулярите (IPD), mm | 56 — 72 мм. |
| Фокусиране | централно |
| Коефициент на здрач | 22 — 30 |
| Angular resolution | 5.2 arcsec |
| Материал на корпуса | алуминиева сплав, гумиран |
| Adaptable to a tripod | стандартна резба 1/4", изисква адаптер (не е включен в комплекта) |
| Включен калъф |
|
| Водоустойчивост | IPX3 (защита от пръскаща вода) |
| Размери на продукта | 22x20x8 cm |
| Тегло | 1.12 kg кг. |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | 84622 |
Виж повече
Допълнителна информация
<p>Levenhuk New Atom 10–30x50 е бинокъл с променливо увеличение, предлагащ 10–30x увеличение, съчетан с висококачествена 50 mm оптика. Тези бинокли предлагат гъвкавост за наблюдение на специфични обекти, от архитектурни украшения до диви животни в естествената им среда посредством променливо увеличение, както и по-широки сцени, като природни пейзажи или градски пейзажи при основно увеличение. Изображението на бинокъла впечатлява с висока яснота, контраст и реалистични цветове. Стъклената оптика BK-7 е с цялостно покритие, а системата от призми на Поро осигурява превъзходна яркост и оптични характеристики за кристално чисто виждане. Това осигурява комфортно гледане при условия на слаба светлина, независимо дали е привечер, призори или по всяко време, когато светлината е оскъдна.</p>
<p>С малко фокусно разстояние от само 8,2 метра, този бинокъл е идеален за наблюдение отблизо на спортни събития или експедиции за наблюдение на птици. Можете лесно да регулирате диоптрите в диапазон от ±3D и да зададете удобно разстояние между окулярите между 56 mm и 72 mm за персонализирано и оптимизирано наблюдение. Важно е да се отбележи, че бинокълът е снабден с гнездо за адаптер за триножник (адаптерът не е включен).</p>
<p>Здравото тяло от алуминиева сплав е покрито с гума, което осигурява удобен и сигурен захват. Въпреки че не е предназначен за потапяне, защитата IPX3 прави бинокъла идеален за употреба при умерен дъжд и дори снеговалеж. Бинокълът Levenhuk New Atom 10–30x50 тежи по-малко от килограм и се предлага с ремък за удобно продължително използване. Бинокълът включва също защитни капачки за лещите, мека кърпичка за почистване и платнена торбичка за съхранение и защита на обективите и окулярите.</p>
<p><strong>Основни характеристики:</strong></p>
<ul>
<li>50 mm обективи с променливо увеличение 10–30x</li>
<li>Призми на Поро, оптика с цялостно покритие</li>
<li>Малко фокусно разстояние: 8,2 m</li>
<li>Регулиране на диоптъра: ±3D, диапазон на регулиране на разстоянието между окулярите: 56–72 mm</li>
<li>Тяло от алуминиева сплав с гумено покритие, водоустойчивост IPX3</li>
<li>Подходящ за монтиране върху триножник чрез адаптер (адаптерът не е включен)</li>
</ul>
<p><strong>Комплектът включва:</strong></p>
<p>Бинокъл
Защитни капачки за окуляра и лещата на обектива
Ремък
Торбичка
Кърпичка за почистване
Ръководство за потребителя и гаранция</p>
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | +359 882 53 76 89 |
| Адрес | ул. Акад. Стефан Младенов 46, София, 1700, България |
| Уебсайт | https://www.levenhuk.bg/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка