- Начало
- PC Периферия и аксесоари
- Чанти
- HP
- HP 14 Signature II Slim Topload
- HP 35 (ID: 164959)
Чанта HP 35 L6V67AA
изчерпано
Тип: Notebook carrying case
Подходящи размери: 14"
Цвят: Heather grey, strategic black
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 164959
Характеристики
| Серия | HP 14 Signature II Slim Topload |
| Тип | Notebook carrying case |
| Подходящи размери | 14" |
| Допълнителни джобове | Personal accessories |
| Каишка за носене | Trolley strap, shoulder carrying strap, top carry handle |
| Цвят | Heather grey, strategic black |
| Функции | Padded |
| Височина | 27 cm |
| Ширина | 41 cm |
| Дълбочина | 3 cm |
| Тегло | 420 g |
| Проектиран за |
HP Laptop 14-cf2005na
14-cf2009nf 14-cf3750ng 14-dk0020nr 14-dk1022nf 14-dk1097nr 14-dq2010ca 14-dq2035cl 14-dq2045cl 14-dq2088wm 14-fq0037nr 14-fq0040nr 14-fq0042nr 14-fq0043nr 14-fq0044nr 14-fq0050ca 14-fq0057nr 14-fq0060ca 14-fq0060nr 14-fq0070nr 14-fq0075nr 14-fq1030ca 14s-dk1089au 14s-dk1116au 14s-dq0008no 14s-dq0009no 14s-dq0034nf 14s-dq0035nf 14s-dq0052nf 14s-dq0210nd 14s-dq1002nc 14s-dq2000ns 14s-dq2001ns 14s-dq2002nl 14s-dq2005nh 14s-dq2009nw 14s-dq2018nh 14s-dq2019nh 14s-dq2020nh 14s-dq2032nf 14s-dq2033nf 14s-dq2033no 14s-dq2335ng 14s-dq2401nd 14s-dq2454ng 14s-dq2998nb 14s-dq3002no 14s-fq0000ns 14s-fq0026no 14s-fq0036nl 14s-fq0038nh 14s-fq0038nl 14s-fq0041nh 14s-fq0043nh 14s-fq0051nl 14s-fq0071nf 14s-fq0102nf 14s-fq0111nf 14s-fq0114nf 14s-fq0122nf 14s-fq0127nf 14s-fq1003no 14s-fq1004no 14s-fq1006no 14s-fq1007no 14s-fq1008no 14s-fq1009no 14s-fq1010no 14s-fq1035no 14s-fq1055ng 14s-fq1072ng 14s-fq1073ng 14s-fq1077ng 14s-fq1153ng 14s-fq1155ng 14s-fq1157ng 14s-fq1212nw 14s-fq1355ng 14s-fq1357ng 14s-fq1377ng 14s-fq1435ng 14s-fq1454ng 14s-fq1456ng HP Pavilion Laptop 13-bb0001na 13-bb0002nh 13-bb0002nq 13-bb0003na 13-bb0004nl 13-bb0005nl 13-bb0007nm 13-bb0010nr 13-bb0012nq 13-bb0015cl 13-bb0015nf 13-bb0023nq 13-bb0027nr 13-bb0154ng 13-bb0176ng 14-ce3010nf 14-dv0000nq 14-dv0001nq 14-dv0008nl 14-dv0010nq 14-dv0010wm 14-dv0011nq 14-dv0012na 14-dv0012no 14-dv0013nl 14-dv0013ns 14-dv0014na 14-dv0025no 14-dv0031nq 14-dv0038nh 14-dv0048nq 14-dv0057nq 14-dv0061nq 14-dv0062nq 14-dv0063nq 14-dv0072nq 14-dv0073nq 14-dv0074nq 14-dv0086nq 14-dv0159ng 14-dv0454ng 14-dv0603sa 14-ec0005ns 14-ec0011nq 14-ec0013nq 14-ec0014nq 14-ec0017nq 14-ec0018nq 14-ec0022no 14-ec0022nq 14-ec0025nq 14-ec0026nq 14-ec0027nq 14-ec0033ng 14-ec0036nq 14-ec0054ng 14-ec0076ng 14-ec0082nf 14-ec0102nw 14-ec0300nd |
| Гаранция | 12 месеца |
| Код на продукта | L6V67AA |
Виж повече
Допълнителна информация
- Metro chic allure
Noticeably refined, the case's contoured design is distinguished by a heather gray exterior and strategic black detailing. The pockets unveil a deep blue interior throughout. - Protected notebook and tablets
Two full-sized padded pockets provide storage for notebooks up to 35.5 cm and separately for tablets. In addition to the padded walls and divider, the base is reinforced with padding. - Pockets within pockets
Additional storage for accessories, pens, phone, etc. is available throughout within various sized compartments.
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | |
| Адрес | United States. Palo Alto, CA. HP Inc. 1501 Page Mill Road Palo Alto, CA 94304 United |
| Уебсайт | http://www8.hp.com/bg/bg/home.html |
| Партньорска информация | PIC.bg е Silver Partner на HP |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка