Докинг станция Asus DC300 3 DISPLAY USB-C DOC 90XB08CN-BDS010
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Docking interfaces: 2 USB-A,USB 3.1, 1 USB-A,...
Video interfaces: 1 DisplayPort, 1 HDMI 2.0, 1...
USB Type-C: USB-C
Гаранция:
2.0
от 5.0
(1)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 788862
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Подходящо за | Лаптопи |
| Docking interfaces |
2 USB-A,USB 3.1
1 USB-A USB3.2 Gen2 1 USB-C USB 3.2 Gen2 1 Audio Combo Jack 1 SD card reader4.0 1 Kensington lock |
| Video interfaces | 1 DisplayPort, 1 HDMI 2.0, 1 USB-C support DP1.4 |
| RJ-45 port | RJ-45 |
| USB Type-C | USB-C |
| Захранване | DC-in Adapter (150W), Power delivery up to 90W |
| Съвместимост | Compatible OS: Windows OS (Windows 10 or above) / MacOS |
| Други характеристики | Cable Length 650 mm, Kensington lock slot |
| Размери | 160 x 80 x 32 mm |