- Начало
- PC Периферия и аксесоари
- Докинг станции
- Microsoft
- Microsoft Surface Dock 2 (ID: 807503)
Докинг станция Microsoft Surface Dock 2 SVS-00018
изчерпано
Docking interfaces: 2 rear-facing USB-A 3.2 (10...
USB Type-C: 2 front-facing USB-C (10...
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
3 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 807503
Характеристики
| Подходящо за | Лаптопи |
| Docking interfaces | 2 rear-facing USB-A 3.2 (10 Gbps) (7.5 W) 3.5 mm in/out audio jack |
| RJ-45 port | RJ-45 |
| USB Type-C | 2 front-facing USB-C (10 Gbps) (15 W), 2 2 rear-facing USB-C (10 Gbps) video display enabled (7.5 W) |
| Захранване | 199 W power supply |
| Съвместимост | Supports dual 4K at 60 Hz; Surface Book 2/Surface Book 3/Surface Go/Surface Go 2/Surface Laptop (1st Gen)/Surface Laptop 2/Surface Laptop 3/Surface Pro (5th Gen)/Surface Pro 6/Surface Pro 7/Surface Pro X |
| Други характеристики | Security lock support (Kensington compatible) |
| Размери | 130 x 70 x 30 mm |
| Тегло | 515 g |
| Гаранция | 12 месеца |
| Код на продукта | SVS-00018 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | +49 89 3176 0 |
| Адрес | Konrad-Zuse-Str.1 85716 Unterschleißheim Germany |
| Уебсайт | http://www.microsoft.com/bg-bg/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Документи и драйвери
| Декларация за съответствие_Microsoft Surface Dock 2_BG.pdf | Виж тук |
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив