- Начало
- PC Периферия и аксесоари
- Докинг станции
- Orico
- Orico Docking Station Type-C - PW11-6P25R-GY-BP - HDMI (ID: 904392)
Докинг станция Orico Docking Station Type-C - PW11-6P25R-GY-BP - HDMI PW11-6P25R-GY-BP
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Docking interfaces: HDMI, LAN RJ45 2.5Gbps, USB...
USB Type-C: USB 3.1 Type-C, Мъжки
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 904392
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Характеристики
| Docking interfaces | HDMI, LAN RJ45 2.5Gbps, USB 3.0 x 3 |
| USB Type-C | USB 3.1 Type-C, Мъжки |
| Цвят | Сив |
| Други характеристики |
HDMI(4K@30Hz) x 1
RJ45(2.5G) x 1 Support system: Windows/Linux/Mac OS/Android USB-A 3.0(5Gbps) x 3 USB-C(PD100W) x 1 |
| Тегло | 0.115 g |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | PW11-6P25R-GY-BP |
Виж повече
Допълнителна информация
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Orico |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | PW11-6P25R-GY-BP |
| ТИП | Type-C Docking Station |
| КОНЕКТОР 1 | USB 3.1 Type-C Мъжки |
| КОНЕКТОР 2 | HDMI USB 3.0 x 3 LAN RJ45 2.5Gbps |
| ДЪЛЖИНА | 0.2 m |
| ЦВЯТ | Сив |
| ЕКРАНИРОВКА | Екраниран |
| МАКСИМАЛНА РЕЗОЛЮЦИЯ | 4K 2160p @ 30 Hz |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | USB-A 3.0(5Gbps) x 3 USB-C(PD100W) x 1 HDMI(4K@30Hz) x 1 RJ45(2.5G) x 1 Support system: Windows/Linux/Mac OS/Android |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6941788815483 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | 19/F, Block 14A, Zhonghaixin Science &Technology Park, Longgang District, Shenzhen, China. |
| Уебсайт | https://www.orico.cc/us |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка