- Начало
- PC Компоненти
- Дънни платки
- Asus
- ASUS PRIME H610M-A WIFI D4 (ID: 784458)
Дънна платка ASUS PRIME H610M-A WIFI D4 90MB1C80-M0EAY0
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Сокет: LGA 1700
Чипсет: Intel H610
Тип на паметта: DDR4
Физически размер: Micro ATX - 24.4 x 21.1 cm
Слотове за памет: 2
Честота на паметта: 3200 MHz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
1 точка
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 784458
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Характеристики
| Физически размер | Micro ATX - 24.4 x 21.1 cm |
| Чипсет | Intel H610 |
| Сокет | LGA 1700 |
| Съвместими процесори | 12-то Поколение Intel, 13-то Поколение Intel, 14-то Поколение Intel |
| BIOS | 128 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS |
| Тип на паметта | DDR4 |
| Честота на паметта | 3200 MHz |
| Dual channel | Да |
| Слотове за памет | 2 |
| Максимална памет | 64 GB |
| Слотове | Intel® Core™ Processors (14th & 13th & 12th Gen);1 x PCIe 4.0 x16 slot;Intel® H610 Chipset;1 x PCIe 3.0 x1 slot |
| Видео | 1 x DisplayPort;1 x D-Sub port;1 x HDMI® port; Graphics specifications may vary between CPU types.; Supports max. 4K@60Hz as specified in DisplayPort 1.4.; Supports 4K@60Hz as specified in HDMI 2.1. |
| Дисков интерфейс | Total supports 2 x M.2 slots and 4 x SATA 6Gb/s ports;Intel® H610 Chipset;M.2_1 slot (Key M), type 2242/2260/2280 (supports PCIe 3.0 x4 mode);M.2_2 slot (Key M), type 2242/2260/2280 (supports PCIe 3.0 x2 mode);4 x SATA 6Gb/s ports |
| SATA | 4 x SATA 6Gb/s |
| M.2 slot | M.2_1 slot (Key M), type 2242/2260/2280 (supports PCIe 3.0 x4 mode), M.2_2 slot (Key M), type 2242/2260/2280 (supports PCIe 3.0 x2 mode) |
| LAN порт | 10/100/1000 Mbps |
| Звук | Realtek 7.1 Surround Sound High Definition Audio CODEC, Supports: Jack-detection, Multi-streaming, Front Panel Jack-retasking, Supports up to 24-Bit/192 kHz playback |
| Портове | 1 x VGA, 1 x HDMI, 1 x Display Port, 1 x RJ-45, 1 x PS/2 Keyboard, 1 x PS/2 Mouse, 3 x Audio jacks |
| PCIe x1 | 1 |
| PCIe x16 | 1 |
| Конектори | Fan and Cooling related;1 x 4-pin CPU Fan header;2 x 4-pin Chassis Fan headers;Power related;1 x 24-pin Main Power connector;1 x 8-pin +12V Power connector;Storage related;2 x M.2 slots (Key M);4 x SATA 6Gb/s ports;USB;1 x USB 3.2 Gen 1 header supports additional 2 USB 3.2 Gen 1 ports;2 x USB 2.0 headers support additional 3 USB 2.0 ports;Miscellaneous;3 x Addressable Gen 2 headers;2 x AURA RGB headers;1 x Clear CMOS header;1 x Front Panel Audio header (AAFP);1 x COM Port header;1 x S/PDIF Out header;1 x Speaker header;1 x SPI TPM header (14-1pin);1 x 10-1 pin System Panel header |
| Конектори за захранване | 1 x 24-pin Main Power connector, 1 x 8-pin +12V Power connector |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | 90MB1C80-M0EAY0 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Asus Global PTE. LTD. 10 Changi Business Park Central 2 486030 Singapore, SG |
| Уебсайт | https://www.asus.com |
| Партньорска информация | PIC.bg е доверен партньор на Asus |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка