- Начало
- PC Компоненти
- Дънни платки
- MSI
- MSI B860M GAMING PLUS WIFI (ID: 792991)
Дънна платка MSI B860M GAMING PLUS WIFI 911-7E42-003
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Сокет: LGA1851
Чипсет: Intel B860
Тип на паметта: DDR5
Физически размер: Micro ATX
Слотове за памет: 4
Честота на паметта: 6400 MHz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 792991
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Характеристики
| Физически размер | Micro ATX |
| Чипсет | Intel B860 |
| Сокет | LGA1851 |
| Съвместими процесори | Intel Core Ultra Processors |
| Памет |
Two DDR Channels
Небуферирана Dual Rank Single Rank XMP 3.0 |
| Тип на паметта | DDR5 |
| Честота на паметта | 6400 MHz |
| Формат на паметта | DIMM 288-pin |
| ECC support | Non-ECC |
| Слотове за памет | 4 |
| Максимална памет | 256 GB |
| Слотове | 4x PCI-E x16 slot;PCI_E1 Gen PCIe 5.0 supports up to x16 (From CPU);PCI_E2 Gen PCIe 4.0 supports up to x1 (From Chipset);PCI_E3 Gen PCIe 4.0 supports up to x1 (From Chipset);PCI_E4 Gen PCIe 4.0 supports up to x4 (From Chipset) |
| Брой процесорни гнезда | 1 |
| Видео |
1x HDMI™;Support HDMI™ 2.1
maximum resolution of 4K 60Hz;1x DisplayPort;Support DisplayPort 1.4 maximum resolution of 4K 60Hz;1x Type-C DisplayPort;Thunderbolt™ 4 port supporting DisplayPort 2.1 with UHBR20 over USB Type-C with a maximum resolution of 4K@120Hz / 8K@60Hz |
| Контролер на съхранението |
Storage Controller:
PCI Express 5.0 x4 (1 x M.2 (Key M)) Storage Controller: PCI Express 4.0 x4 (1 x M.2 (Key M)) Storage Controller: PCI Express 4.0 x2 (1 x M.2 (Key M)) Storage Controller: Supports: Ниво 0, Ниво 1, Ниво 10, Ниво 5 SATA III-600 (4) |
| Дисков интерфейс |
3x M.2;M.2_1 Source (From CPU) supports up to PCIe 5.0 x4
supports 2280/2260/2242 devices;M.2_2 Source (From Chipset) supports up to PCIe 4.0 x4 supports 2280/2260 devices;M.2_3 Source (From Chipset) supports up to PCIe 4.0 x2 supports 2280 devices;4x SATA 6G;Supports RAID 0 RAID 1 RAID 5 and RAID 10 for SATA storage devices |
| SATA | 4 x SATA3 6.0 Gb/s |
| LAN порт | Intel® Killer™ E5000 5Gbps LAN |
| LAN standards | 5 Gbps |
| Wi-Fi antenna | 2 |
| Wi-Fi | IEEE 802.11be Wi-Fi 7 |
| Звук | Realtek ALC897 |
| Звуков изход | 7.1 канален съраунд |
| Аудио стандарти | High Definition Audio |
| Портове |
2x USB 2.0 type A
1x RJ-45 3x 3.5 мм мини жак 1x HDMI Type A 1x DisplayPort 2x USB 3.2 type A 1x USB 3.2 type C 1x USB 3.2 type A |
| PCI slots | 2x PCI Express 4.0 x1, 1x PCI Express 5.0 x16 |
| PCIe 4.0 x16 | 3 |
| USB 2.0 | 2 (USB 2.0 (type A)) |
| USB 3.1 Gen 1 | 2 (USB 3.1 (type A)) |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 (USB 3.2 (type A)); 1 (USB 3.2 (type C)) |
| USB 3.2 Gen 2 | 1 (USB 3.2 (type A)) |
| HDMI | 1 x HDMI |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Съвместими операционни системи | Microsoft Windows 11 64-bit |
| Конектори | 1x Thunderbolt5 card connector(JTBT5, support RTD3);1x Power Connector(ATX_PWR);2x Power Connector(CPU_PWR);1x Power Connector(PCIE_PWR 8pin);1x CPU Fan;1x Combo Fan (Pump_Sys Fan);3x System Fan;1x EZ Conn-header (JAF_1);2x Front Panel (JFP);1x Chassis Intrusion (JCI);1x Front Audio (JAUD);1x Com Port (JCOM);1x Tuning Controller connector(JDASH);2x Addressable V2 RGB LED connector (JARGB_V2);1x RGB LED connector(JRGB);1x TPM pin header(Support TPM 2.0);4x USB 2.0 ports;4x USB 5Gbps Type A ports;1x USB 10Gbps Type C ports |
| Включени кабели | SATA Cable |
| Аксесоари |
Ръководство за употреба
Screws WiFi antenna |
| Височина | 243.84 мм |
| Ширина | 243.84 мм |
| Размери | 24.4 x 24.4 см |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | 911-7E42-003 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | +31-40-267-6600 |
| Адрес | Ekkersrijt 6050,5692 GA Son, The Netherlands. |
| Уебсайт | https://www.msi.com |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка