- Начало
- PC Компоненти
- Дънни платки
- MSI
- MSI MAG B860 TOMAHAWK WIFI (ID: 793037)
Дънна платка MSI MAG B860 TOMAHAWK WIFI 911-7E39-001
Промоция
15.04 - 29.04
Сокет: LGA1851
Чипсет: INTEL B860
Тип на паметта: DDR5
Физически размер: ATX
Слотове за памет: 4
Честота на паметта: 9200 MHz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
3 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 793037
Характеристики
| Приложение | Best Seller |
| Физически размер | ATX |
| Чипсет | INTEL B860 |
| Сокет | LGA1851 |
| Съвместими процесори | Supports Intel® Core™ Ultra Processors (Series 2);LGA 1851 |
| Памет |
Небуферирана
XMP 3.0 |
| Тип на паметта | DDR5 |
| Честота на паметта | 9200 MHz |
| Формат на паметта | DIMM 288-pin |
| ECC support | Non-ECC |
| Слотове за памет | 4 |
| Максимална памет | 256 GB |
| Слотове | 2x PCI-E x16 slot;1x PCI-E x1 slot;PCI_E1 Gen PCIe 5.0 supports up to x16 (From CPU);PCI_E2 Gen PCIe 4.0 supports up to x1 (From Chipset);PCI_E3 Gen PCIe 4.0 supports up to x4 (From Chipset) |
| Брой процесорни гнезда | 1 |
| Видео |
1x HDMI™;Support HDMI™ 2.1 with FRL
maximum resolution of 8K 60Hz;1x DisplayPort;Support DisplayPort 1.4 maximum resolution of 4K 60Hz;1x Type-C DisplayPort;Thunderbolt™ 4 ports supporting DisplayPort 2.1 with UHBR20 over USB Type-C with a maximum resolution of 4K@120Hz / 8K@60Hz |
| Контролер на съхранението |
Storage Controller:
PCI Express 5.0 x4 (1 x M.2 (Key M)) Storage Controller: PCIe 4.0 x4/SATA (2 x M.2 (Key M)) Storage Controller: Supports: Ниво 0, Ниво 1, Ниво 10, Ниво 5 SATA III-600 (4) |
| Дисков интерфейс |
3x M.2;M.2_1 Source (From CPU) supports up to PCIe 5.0 x4
supports 2280 devices;M.2_2 Source (From Chipset) supports up to PCIe 4.0 x4 / SATA mode supports 22110/2280/2260 devices;M.2_3 Source (From Chipset) supports up to PCIe 4.0 x4 / SATA mode supports 2280/2260/2242 devices;4x SATA 6G;Supports RAID 0 RAID 1 RAID 5 and RAID 10 for SATA storage devices |
| SATA | 4 x SATA3 6.0 Gb/s |
| LAN порт | Intel® Killer™ E5000 5Gbps LAN |
| LAN standards | 5 Gbps |
| Wi-Fi antenna | 2 |
| Wi-Fi | WiFi 7 802.11a/b/g/n/ac/ax/be |
| Звук | Realtek® ALC897 Codec;7.1-Channel High Definition Audio;Supports S/PDIF output |
| Звуков изход | 7.1 канален съраунд |
| Аудио стандарти | High Definition Audio |
| Портове | Thunderbolt Resource CPU;1x Thunderbolt4 ports (Rear);Supports up to 40Gbps transfer rate with Thunderbolt devices;Supports up to 20Gbps transfer rate with USB4 devices;Supports up to 10Gbps transfer rate with USB 3.2 devices;Supports up to 5V/3A,15W power charging;Each port can daisy-chain up to three Thunderbolt 4 devices or five Thunderbolt 3 devices;Supports up to 8K display;4x USB 2.0 (Rear);4x USB 2.0 (Front);2x USB 5Gbps Type A (Front);4x USB 10Gbps Type A (Rear);1x USB 10Gbps Type C (Rear);1x USB 10Gbps Type C (Front);1x USB 40Gbps Type C (Rear);• Clear CMOS Button;• DisplayPort;• USB 2.0 (Flash BIOS Port);• 5G LAN;• USB 10Gbps Type-A;• Audio Connectors;• Flash BIOS Button;• Thunderbolt™ 4 40Gbps (Type-C);• HDMI™;• USB 2.0;• USB 10Gbps Type-A;• USB 10Gbps Type-C;• Wi-Fi / Bluetooth;• S/PDIF-OUT |
| PCIe 4.0 x1 | 1 |
| PCIe 4.0 x4 | 1 |
| USB 2.0 | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 | 1 (USB Type C) |
| USB 3.2 Gen 2 | 4 (USB 3.2 (type A)) |
| HDMI | HDMI 2.1 |
| DisplayPort | 1 x DisplayPort 1.4 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Съвместими операционни системи | Microsoft Windows 11 64-bit |
| Конектори | 1x Thunderbolt5 card connector(JTBT5, support RTD3);1x Power Connector(ATX_PWR);2x Power Connector(CPU_PWR);1x Power Connector(PCIE_PWR 8pin);1x CPU Fan;1x Combo Fan (Pump_Sys Fan);5x System Fan;1x EZ Conn-header (JAF_1);2x Front Panel (JFP);1x Chassis Intrusion (JCI);1x Front Audio (JAUD);1x Tuning Controller connector(JDASH);3x Addressable V2 RGB LED connector (JARGB_V2);2x RGB LED connector(JRGB);1x TPM pin header(Support TPM 2.0);1x OC dashboard connector(JDASH1);4x USB 2.0 ports;2x USB 5Gbps Type A ports;1x USB 10Gbps Type C ports |
| Включени кабели | 1 x SATA 6Gb/s cable |
| Аксесоари |
Ръководство за употреба
WiFi antenna |
| Височина | 304.8 мм |
| Ширина | 243.84 мм |
| Размери | 30.4 x 24.4 см |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | 911-7E39-001 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | +31-40-267-6600 |
| Адрес | Ekkersrijt 6050,5692 GA Son, The Netherlands. |
| Уебсайт | https://www.msi.com |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив