- Начало
- PC Компоненти
- Дънни платки
- MSI
- MSI MAG X870 TOMAHAWK WIFI/AM5 (ID: 783684)
Дънна платка MSI MAG X870 TOMAHAWK WIFI/AM5 911-7E51-001
Промоция
15.04 - 29.04
Сокет: AM5
Чипсет: AMD X870
Тип на паметта: DDR5
Физически размер: ATX
Слотове за памет: 4
Честота на паметта: 5600 MHz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
3 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 783684
Характеристики
| Приложение | Best Seller |
| Физически размер | ATX |
| Чипсет | AMD X870 |
| Сокет | AM5 |
| Съвместими процесори |
AMD Ryzen 7000 Series
AMD Ryzen 8000 Series AMD Ryzen 9000 Series |
| Памет |
Two DDR Channels
Небуферирана Dual Rank Single Rank AMD EXPO |
| Тип на паметта | DDR5 |
| Честота на паметта | 5600 MHz |
| Формат на паметта | DIMM 288-pin |
| ECC support | Non-ECC |
| Слотове за памет | 4 |
| Максимална памет | 256 GB |
| Слотове | 3x PCI-E x16 slot;-PCI_E1 Gen PCIe 5.0 supports up to x16 (From CPU);-PCI_E2 Gen PCIe 3.0 supports up to x1 (From Chipset);-PCI_E3 Gen PCIe 4.0 supports up to x4 (From Chipset);PCI_E1 slot;• Supports PCIe 5.0 x16 (For Ryzen™ 9000/ 7000 Series processors);• Supports PCIe 4.0 x8 (For Ryzen™ 8700/ 8600/ 8400 Series processors);• Supports PCIe 4.0 x4 (For Ryzen™ 8500/ 8300 Series processor) |
| Брой процесорни гнезда | 1 |
| Видео | AMD MULTI-GPU Support;1x HDMI™;Support HDMI™ 2.1 FRL, maximum resolution of 8K 60Hz;2x Type-C DisplayPort;USB4® port, supporting DisplayPort 1.4 with HBR3 over USB Type-C, maximum resolution of 4K 60Hz |
| Контролер на съхранението |
Storage Controller:
Supports: Ниво 0, Ниво 1, Ниво 10 PCI Express 5.0 x4 (2 x M.2) Storage Controller: Supports: Ниво 0, Ниво 1, Ниво 10 PCI Express 4.0 x2 (1 x M.2) Storage Controller: Supports: Ниво 0, Ниво 1, Ниво 10 PCI Express 4.0 x4 (1 x M.2) Storage Controller: SATA III-600 (4) |
| Дисков интерфейс |
4x M.2;-M.2_1 Source (From CPU) supports up to PCIe 5.0 x4
supports 22110/2280 devices;-M.2_2 Source (From CPU) supports up to PCIe 5.0 x4 supports 2280/2260 devices;-M.2_3 Source (From Chipset) supports up to PCIe 4.0 x2 supports 2280/2260 devices;-M.2_4 Source (From Chipset) supports up to PCIe 4.0 x4 supports 2280/2260 devices;-4x SATA 6G;M2_1 & M2_2 slots;• Supports up to PCIe 5.0 x4 (For Ryzen™ 9000/ 7000 Series processors);• Supports up to PCIe 4.0 x4 (For Ryzen™ 8000 Series processors);upports RAID 0 RAID 1 and RAID 10 for M.2 NVMe storage devices |
| LAN порт | Realtek® 8126-CG 5G LAN |
| LAN standards | 5 Gbps |
| Wi-Fi antenna | 2 |
| Wi-Fi |
IEEE 802.11a
IEEE 802.11b IEEE 802.11g IEEE 802.11n Wi-Fi 4 IEEE 802.11ac Wi-Fi 5 IEEE 802.11ax Wi-Fi 6 IEEE 802.11be Wi-Fi 7 |
| Звук | Realtek ALC4080 |
| Звуков изход | 7.1 канален съраунд |
| Портове |
4x USB 2.0 type A
1x RJ-45 2x 3.5 мм мини жак 1x HDMI Type A 3x USB 3.2 type A 2x USB 3.2 type A 1x USB 3.2 type C |
| PCI slots | 1x PCI Express 3.0 x1, 1x PCI Express 5.0 x16 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Конектори | 1x Power Connector(ATX_PWR);2x Power Connector(CPU_PWR);1x Power Connector(PCIE_PWR 8pin);1x CPU Fan;1x Combo Fan (Pump_Sys Fan);6x System Fan;1x EZ Conn-header (JAF_2);2x Front Panel (JFP);1x Chassis Intrusion (JCI);1x Front Audio (JAUD);3x Addressable V2 RGB LED connector (JARGB_V2);1x RGB LED connector(JRGB);1x TPM pin header(Support TPM 2.0);4x USB 2.0 ports;4x USB 5Gbps Type A ports;1x USB 20Gbps Type C ports |
| Включени кабели | 2 x SATA cables |
| Аксесоари |
Стикери
Документация WiFi antenna Screw |
| Височина | 243.84 мм |
| Ширина | 304.8 мм |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | 911-7E51-001 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | +31-40-267-6600 |
| Адрес | Ekkersrijt 6050,5692 GA Son, The Netherlands. |
| Уебсайт | https://www.msi.com |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив