- Начало
- PC Компоненти
- Дънни платки
- MSI
- MSI MAG Z790 TOMAHAWK WIFI (ID: 651820)
Дънна платка MSI MAG Z790 TOMAHAWK WIFI 911-7D91-019
Топ цена
Сокет: LGA 1700
Чипсет: Intel Z790
Тип на паметта: DDR5
Физически размер: ATX
Слотове за памет: 4
Честота на паметта: 5600 MHz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
3 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 651820
Характеристики
| Приложение | Best Seller |
| Физически размер | ATX |
| Чипсет | Intel Z790 |
| Сокет | LGA 1700 |
| Съвместими процесори |
Intel 12th Gen Processors
Intel 13th Gen Processors |
| Памет |
Небуферирана
XMP 3.0 |
| Тип на паметта | DDR5 |
| Честота на паметта | 5600 MHz |
| Формат на паметта | DIMM 288-pin |
| ECC support | non-ECC |
| Слотове за памет | 4 |
| Максимална памет | 128 GB |
| Слотове | 2x PCI-E x16 slot; Supports x16/x4; 1x PCI-E x1 slot; PCI_E1 Gen PCIe 5.0 supports up to x16 (From CPU); PCI_E2 Gen PCIe 3.0 supports up to x1 (From Chipset); PCI_E3 Gen PCIe 4.0 supports up to x4 (From Chipset) |
| Брой процесорни гнезда | 1 |
| Видео | 1x HDMI™; Support HDMITM 2.1 with HDR, maximum resolution of 4K 60Hz; 1x DisplayPort; Support DP 1.4, maximum resolution of 8K 60Hz |
| Контролер на съхранението |
Storage Controller:
Supports: Ниво 0, Ниво 1, Ниво 10, Ниво 5 PCI Express 4.0 x4 (3 x M.2 (Key M)) Storage Controller: Supports: Ниво 0, Ниво 1, Ниво 10, Ниво 5 PCIe 4.0 x4/SATA (1 x M.2 (Key M)) Storage Controller: SATA III-600 (7) |
| Дисков интерфейс |
4x M.2; M.2_1 Source (From CPU) supports up to PCIe 4.0 x4
supports 22110/2280/2260 devices; M.2_2 Source (From Chipset) supports up to PCIe 4.0 x4 supports 2280/2260 devices; M.2_3 Source (From Chipset) supports up to PCIe 4.0 x4 / SATA mode supports 2280/2260/2242 devices; M.2_4 Source (From Chipset) supports up to PCIe 4.0 x4 supports 2280/2260/2242 devices; 7x SATA 6G |
| LAN порт | Intel® 2.5Gbps LAN |
| LAN standards | 2.5 Gbps |
| Wi-Fi antenna | 2 |
| Wi-Fi |
IEEE 802.11a
IEEE 802.11b IEEE 802.11g IEEE 802.11n Wi-Fi 4 IEEE 802.11ac Wi-Fi 5 IEEE 802.11ax Wi-Fi 6 |
| Звук | Realtek ALC4080 |
| Звуков изход | 7.1 канален съраунд |
| Аудио стандарти | High Definition Audio |
| Портове |
1x RJ-45
5x 3.5 мм мини жак 1x TOSLINK 1x HDMI Type A 1x DisplayPort 4x USB 3.2 type A 4x USB 3.2 type A 1x USB 3.2 type C 1x USB 3.2 type C |
| PCI slots | 1x PCI Express 3.0 x1, 2x PCI Express 4.0 x16, 1x PCI Express 5.0 x16 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Функции | RGB LED |
| Съвместими операционни системи |
Microsoft Windows 10 64-bit
Microsoft Windows 11 64-bit |
| Конектори | 1x Power Connector(ATX_PWR); 2x Power Connector(CPU_PWR); 1x CPU Fan; 1x Pump Fan; 6x System Fan; 2x Front Panel (JFP); 1x Chassis Intrusion (JCI); 1x Front Audio (JAUD); 1x TBT connector (JTBT, supports RTD3); 1x Tuning Controller connector(JDASH); 3x Addressable V2 RGB LED connector (JARGB_V2); 1x RGB LED connector(JRGB); 1x TPM pin header(Support TPM 2.0); 4x USB 2.0 ports; 2x USB 3.2 Gen1 Type A ports; 1x USB 3.2 Gen2 Type C ports |
| Включени кабели | 2 x SATA cables |
| Аксесоари |
Ръководство за употреба
WiFi antenna |
| Височина | 304.8 мм |
| Ширина | 243.84 мм |
| Други характеристики | Intel® Wi-Fi 6E; The Wireless module is pre-installed in the M.2 (Key-E) slot; Supports MU-MIMO TX/RX, 2.4GHz / 5GHz / 6GHz (160MHz) up to 2.4Gbps; Supports 802.11 a/ b/ g/ n/ ac/ ax; Supports Bluetooth® 5.3, FIPS, FISMA |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | 911-7D91-019 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | +31-40-267-6600 |
| Адрес | Ekkersrijt 6050,5692 GA Son, The Netherlands. |
| Уебсайт | https://www.msi.com |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка