- Начало
- PC Компоненти
- Дънни платки
- MSI
- MSI MPG X870E EDGE TI WIFI (ID: 798047)
Дънна платка MSI MPG X870E EDGE TI WIFI MPG_X870E_EDGE_TI_WIFI
Промоция
13.05 - 29.05
Сокет: AM5
Чипсет: AMD X870E
Тип на паметта: DDR5
Физически размер: ATX
Слотове за памет: 4
Честота на паметта: 8400 MHz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
4 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 798047
Характеристики
| Приложение | Best Seller |
| Физически размер | ATX |
| Чипсет | AMD X870E |
| Сокет | AM5 |
| Съвместими процесори |
AMD Ryzen 7000 Series
AMD Ryzen 8000 Series AMD Ryzen 9000 Series |
| Памет |
Two DDR Channels
Небуферирана Dual Rank Single Rank AMD EXPO |
| Тип на паметта | DDR5 |
| Честота на паметта | 8400 MHz |
| Формат на паметта | DIMM 288-pin |
| ECC support | Non-ECC |
| Слотове за памет | 4 |
| Максимална памет | 256 GB |
| Брой процесорни гнезда | 1 |
| Контролер на съхранението |
Storage Controller:
Supports: Ниво 0, Ниво 1, Ниво 10 PCI Express 5.0 x4 (2 x M.2) Storage Controller: Supports: Ниво 0, Ниво 1, Ниво 10 PCI Express 4.0 x4 (2 x M.2) Storage Controller: SATA III-600 (4) |
| LAN standards | 5 Gbps |
| Wi-Fi antenna | 2 |
| Wi-Fi |
IEEE 802.11a
IEEE 802.11b IEEE 802.11g IEEE 802.11n Wi-Fi 4 IEEE 802.11ac Wi-Fi 5 IEEE 802.11ax Wi-Fi 6 IEEE 802.11be Wi-Fi 7 |
| Звук | Realtek ALC4080 |
| Звуков изход | 7.1 канален съраунд |
| Портове | 4x USB 2.0 type A, 1x RJ-45, 2x 3.5 мм мини жак, 1x HDMI Type A |
| PCIe 3.0 x1 | 1 |
| PCIe 4.0 x4 | 1 |
| USB 2.0 | 4 |
| USB 3.1 | 4 |
| USB 3.2 | 1 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Съвместими операционни системи | Microsoft Windows 11 64-bit |
| Включени кабели | 2 x SATA cables |
| Аксесоари |
Стикери
Документация WiFi antenna Screw |
| Височина | 243.84 мм |
| Ширина | 304.8 мм |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | MPG_X870E_EDGE_TI_WIFI |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | +31-40-267-6600 |
| Адрес | Ekkersrijt 6050,5692 GA Son, The Netherlands. |
| Уебсайт | https://www.msi.com |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка