- Начало
- PC Компоненти
- Дънни платки
- MSI
- MSI PRO B760-P II (ID: 760613)
Дънна платка MSI PRO B760-P II PRO_B760-P_II
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Сокет: LGA 1700
Чипсет: INTEL B760
Тип на паметта: DDR5
Физически размер: ATX
Слотове за памет: 4
Честота на паметта: 5600 MHz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 760613
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Характеристики
| Модел | PRO B760-P II |
| Физически размер | ATX |
| Чипсет | INTEL B760 |
| Сокет | LGA 1700 |
| Съвместими процесори |
Intel 12th Gen Processors
Intel 13th Gen Processors Intel 14th Gen Processors |
| BIOS | 1x 256 Mb flash •UEFI AMI BIOS •ACPI 6.4, SMBIOS 3.5 •Multi-language |
| Памет |
Two DDR Channels
Небуферирана XMP 3.0 |
| Тип на паметта | DDR5 |
| Честота на паметта | 5600 MHz |
| Формат на паметта | DIMM 288-pin |
| ECC support | non-ECC |
| Слотове за памет | 4 |
| Максимална памет | 128 GB |
| Брой процесорни гнезда | 1 |
| Видео | 1x HDMI; Support HDMI™ 2.1, maximum resolution of 4K 60Hz; 1x DisplayPort; Support DP 1.4, maximum resolution of 4K 60Hz; |
| Контролер на съхранението |
Storage Controller:
PCI Express 4.0 x4 (2 x M.2) Storage Controller: Supports: Ниво 0, Ниво 1, Ниво 10, Ниво 5 SATA III-600 (4) |
| Дисков интерфейс | 2x M.2; M.2_1 Source (From CPU) supports up to PCIe 4.0 x4 , supports 2280/2260/2242 devices; M.2_2 Source (From Chipset) supports up to PCIe 4.0 x4 , supports 2280/2260/2242 devices; 4x SATA 6G; |
| LAN standards | 2.5 Gbps |
| Звук | Realtek® ALC897 Codec; 7.1-Channel High Definition Audio; Supports S/PDIF output; |
| Звуков изход | 7.1 канален съраунд |
| Аудио стандарти | High Definition Audio |
| Портове | 2x USB 2.0 type A, 1x RJ-45, 5x 3.5 мм мини жак, 1x HDMI Type A, 1x DisplayPort, 2x USB 3.0 Type A, 1x USB 3.0 Type C |
| PCI slots | 3x PCI Express 3.0 x1, 1x PCI Express 4.0 x16 |
| Съвместими операционни системи |
Microsoft Windows 10 64-bit
Microsoft Windows 11 64-bit |
| Конектори | •1x Front panel audio connector •2x System panel connectors; •1x Chassis Intrusion connector •1x TPM module connector; •1x Serial port connector •1x TBT connector (Supports RTD3);•1x 4-pin CPU fan connector ; •1x 4-pin water-pump fan connector; •5x 4-pin system fan connectors; |
| Височина | 304.8 мм |
| Ширина | 243.84 мм |
| Други характеристики | Support 4K@60Hz as specified in HDMI™ 2.1, DisplayPort 1.4 – Requires Processor Graphics |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | PRO_B760-P_II |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | +31-40-267-6600 |
| Адрес | Ekkersrijt 6050,5692 GA Son, The Netherlands. |
| Уебсайт | https://www.msi.com |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка