- Начало
- PC Компоненти
- Дънни платки
- MSI
- MSI PRO B850-P WIFI /AM5 (ID: 792824)
Дънна платка MSI PRO B850-P WIFI /AM5 911-7E56-002
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Сокет: AM5
Чипсет: AMD B850
Тип на паметта: DDR5
Физически размер: ATX
Слотове за памет: 4
Честота на паметта: 8200 MHz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 792824
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Характеристики
| Физически размер | ATX |
| Чипсет | AMD B850 |
| Сокет | AM5 |
| Съвместими процесори |
AMD Ryzen 7000 Series
AMD Ryzen 8000 Series AMD Ryzen 9000 Series |
| Памет |
Two DDR Channels
Небуферирана AMD EXPO |
| Тип на паметта | DDR5 |
| Честота на паметта | 8200 MHz |
| Формат на паметта | DIMM 288-pin |
| ECC support | Non-ECC |
| Слотове за памет | 4 |
| Максимална памет | 256 GB |
| Слотове | 4x PCI-E x16 slot;PCI_E1 Gen PCIe 5.0 supports up to x16 (From CPU);PCI_E2 Gen PCIe 3.0 supports up to x1 (From Chipset);PCI_E3 Gen PCIe 4.0 supports up to x4 (From Chipset);PCI_E4 Gen PCIe 3.0 supports up to x1 (From Chipset);PCI_E1 slot;• Supports PCIe 5.0 x16 (For Ryzen™ 9000/ 7000 Series processors);• Supports PCIe 4.0 x8 (For Ryzen™ 8700/ 8600/ 8400 Series processors);• Supports PCIe 4.0 x4 (For Ryzen™ 8500/ 8300 Series processor); PCI_E2, PCI_E3 & PCI_E4 share the bandwidth, PCI_E3 slot will run at x2 speed when installing devices in the PCI_E2 or PCI_E4 slot. |
| Брой процесорни гнезда | 1 |
| Видео | 1x HDMI™;Support HDMITM 2.1, maximum resolution of 4K 60Hz;USB4® port, supporting DisplayPort 1.4 with HBR3 over USB Type-C, maximum resolution of 4K 60Hz |
| Контролер на съхранението |
Storage Controller:
Supports: Ниво 0, Ниво 1 PCI Express 5.0 x4 (1 x M.2 (Key M)) Storage Controller: Supports: Ниво 0, Ниво 1 PCI Express 4.0 x4 (1 x M.2 (Key M)) Storage Controller: Supports: Ниво 0, Ниво 1 PCI Express 4.0 x4 (1 x M.2 22x80 (Key M)) Storage Controller: SATA III-600 (4) Wi-Fi Controller: 1 x M.2 (Key E) |
| Дисков интерфейс | 3x M.2;M.2_1 Source (From CPU) supports up to PCIe 5.0 x4 , supports 2280/2260 devices;M.2_2 Source (From CPU) supports up to PCIe 4.0 x4 , supports 22110/2280 devices;M.2_3 Source (From Chipset) supports up to PCIe 4.0 x2 , supports 2280/2260 devices;4x SATA 6G;M2_1 slot;• Supports up to PCIe 5.0 x4 (For Ryzen™ 9000/ 7000 Series processors);• Supports up to PCIe 4.0 x4 (For Ryzen™ 8000 Series processors);M2_2 slot;• Supports up to PCIe 4.0 x4 (For Ryzen™ 9000/ 7000 Series processors);• Supports up to PCIe 3.0 x4 (For Ryzen™ 8700/ 8600/ 8400 Series processors);• Supports up to PCIe 3.0 x2 (For Ryzen™ 8500/ 8300 Series processors);Supports RAID 0 and RAID 1 for M.2 NVMe storage devices |
| LAN порт | Realtek® 8126VB 5G LAN |
| LAN standards | 5 Gbps |
| Wi-Fi | IEEE 802.11be Wi-Fi 7 |
| Звук | Realtek ALC897 |
| Звуков изход | 7.1 канален съраунд |
| Аудио стандарти | High Definition Audio |
| Портове |
4x USB 2.0 type A
1x RJ-45 2x 3.5 мм мини жак 1x TOSLINK 1x HDMI Type A 1x USB 3.0 Type A |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Съвместими операционни системи | Microsoft Windows 11 64-bit |
| Конектори | 1x Power Connector(ATX_PWR);2x Power Connector(CPU_PWR);1x Power Connector(PCIE_PWR 8pin);1x CPU Fan;1x Combo Fan (Pump_Sys Fan);4x System Fan;2x Front Panel (JFP);1x Chassis Intrusion (JCI);1x Front Audio (JAUD);1x Com Port (JCOM);1x Tuning Controller connector(JDASH);3x Addressable V2 RGB LED connector (JARGB_V2);1x RGB LED connector(JRGB);1x TPM pin header(Support TPM 2.0);4x USB 2.0 ports;4x USB 5Gbps Type A ports;1x USB 5Gbps Type C ports;Please refer to the manual for M.2 SSD heatsink restrictions. |
| Включени кабели | SATA Cables |
| Аксесоари |
Ръководство за употреба
WiFi antenna |
| Височина | 304.8 мм |
| Ширина | 243.84 мм |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | 911-7E56-002 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | +31-40-267-6600 |
| Адрес | Ekkersrijt 6050,5692 GA Son, The Netherlands. |
| Уебсайт | https://www.msi.com |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка