- Начало
- PC Компоненти
- Дънни платки
- MSI
- MSI Z490-A PRO (ID: 185247)
Дънна платка MSI Z490-A PRO Z490-A PRO
изчерпано
Сокет: LGA 1200
Чипсет: Intel Z490
Тип на паметта: DDR4
Физически размер: ATX
Слотове за памет: 4
Честота на паметта: 2933 MHz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
1 точка
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 185247
Характеристики
| Физически размер | ATX |
| Чипсет | Intel Z490 |
| Сокет | LGA 1200 |
| Съвместими процесори |
Intel Celeron
Intel Pentium Intel 10th Gen Processors |
| Памет |
Two DDR Channels
Небуферирана Dual Rank Single Rank XMP |
| Тип на паметта | DDR4 |
| Честота на паметта | 2933 MHz |
| Формат на паметта | DIMM 288-pin |
| ECC support | non-ECC |
| Слотове за памет | 4 |
| Максимална памет | 128 GB |
| Брой процесорни гнезда | 1 |
| Контролер на съхранението |
Storage Controller:
Supports: Ниво 0, Ниво 1, Ниво 10, Ниво 5 SATA III-600 (6) Storage Controller: Supports: Ниво 0, Ниво 1 PCIe 3.0 x4/SATA (2 x M.2 (Key M)) |
| LAN порт | Realtek RTL8125B-CG |
| LAN standards |
Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet
2.5 Gbps |
| Звук | Realtek ALC892 |
| Звуков изход | 7.1 канален съраунд |
| Аудио стандарти | High Definition Audio |
| Портове |
1x PS/2
2x USB 2.0 type A 1x RJ-45 6x 3.5 мм мини жак 1x HDMI Type A 1x DisplayPort 2x USB 3.2 type A 1x USB 3.2 type A 1x USB 3.2 type C |
| PCI slots | 2x PCI Express 3.0 x16 |
| PCIe 3.0 x16 | 2 |
| USB 2.0 | 2 (USB 2.0 (type A)) |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 (USB 3.2 (type A)) |
| USB 3.2 Gen 2 | 1 (USB 3.2 (type A)); 1 (USB 3.2 (type C)) |
| PS/2 | 1 |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| DisplayPort | 1 |
| Звукови портове | 6 (3.5 мм мини жак) |
| LAN портове | 1 (RJ-45) |
| Функции |
AMD 2-Way CrossFire Technology
Intel Optane Memory Ready Intel Smart Response Technology Support |
| Съвместими операционни системи | Windows 10 |
| Конектори за захранване | 24+8+8 pin |
| Включени кабели | 2 x SATA cables |
| Аксесоари |
I/O Shield
Кратко ръководство за потребителя Driver CD |
| Височина | 244 мм |
| Ширина | 305 мм |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | Z490-A PRO |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | +31-40-267-6600 |
| Адрес | Ekkersrijt 6050,5692 GA Son, The Netherlands. |
| Уебсайт | https://www.msi.com |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив