- Начало
- PC Компоненти
- Дънни платки
- MSI
- MSI Z890 GAMING WIFI (ID: 828555)
Дънна платка MSI Z890 GAMING WIFI Z890_GAMING_WIFI
Промоция
13.05 - 29.05
Сокет: LGA1851
Чипсет: Realtek ALC897
Тип на паметта: DDR5
Физически размер: ATX
Слотове за памет: 4
Честота на паметта: 6400MHz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
3 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 828555
Характеристики
| Приложение | Best Seller |
| Физически размер | ATX |
| Чипсет | Realtek ALC897 |
| Сокет | LGA1851 |
| Съвместими процесори | Intel Core Ultra Processors |
| BIOS | UEFI |
| Тип BIOS | AMI |
| Памет |
Небуферирана
Dual Rank Single Rank XMP 3.0 |
| Тип на паметта | DDR5 |
| Честота на паметта | 6400MHz |
| Формат на паметта | DIMM 288-pin |
| ECC support | non-ECC |
| Слотове за памет | 4 |
| Максимална памет | 256GB |
| Брой процесорни гнезда | 1 |
| Контролер на съхранението |
Storage Controller:
Supports: Ниво 0, Ниво 1, Ниво 5 PCI Express 5.0 x4 (1 x M.2 (Key M)) Storage Controller: Supports: Ниво 0, Ниво 1, Ниво 5 PCI Express 4.0 x4 (1 x M.2 (Key M)) Storage Controller: Supports: Ниво 0, Ниво 1, Ниво 5 PCIe 4.0 x4/SATA (1 x M.2 (Key M)) Storage Controller: SATA III-600 (4) |
| LAN standards | 2.5 Gbps |
| Wi-Fi antenna | 2 |
| Wi-Fi |
|
| Звук | Realtek ALC897 |
| Звуков изход | 7.1 канален съраунд |
| Аудио стандарти | High Definition Audio |
| Портове | 1x RJ-45, 3x 3.5 мм мини жак, 1x DisplayPort |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Функции | RGB LED |
| Съвместими операционни системи | Microsoft Windows 11 64-bit |
| Включени кабели | 2 x SATA cables |
| Аксесоари |
Ръководство за употреба
WiFi antenna |
| Височина | 304.8 мм |
| Ширина | 243.84 мм |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | Z890_GAMING_WIFI |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | +31-40-267-6600 |
| Адрес | Ekkersrijt 6050,5692 GA Son, The Netherlands. |
| Уебсайт | https://www.msi.com |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка