- Начало
- Уреди за личнa грижa
- Електрически четки за коса
- Rowenta
- Rowenta UB9920E0 Air Rotate (ID: 900202)
Електрическа четка за коса Rowenta UB9920E0 Air Rotate UB9920E0
код GRADE
за 5% отстъпка
за 5% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 5% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 900202
Вземи супер отстъпка:
Грабни 5% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Характеристики
| Мощност | 1300 W |
| Диаметър | 3.8 cm + 5.0 cm brush |
| Покритие | Ceramic |
| Ionising function |
|
| Функция студен въздух |
|
| Въртене в две посоки |
|
| Настройки на температура | 4 Temperature settings |
| Настройки на скоростта | 4 Speed settings |
| Цвят | Black |
| Включени приставки | 2 x Rotating Brush |
| Други характеристики | Includeed: 1 x Case, 1 x Concentrator, 6 x Roller, 2 x Rotating Brush |
| Дължина на кабела | 1.8 m |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | UB9920E0 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | 00359 700 10 330 |
| Адрес | |
| Уебсайт | https://www.rowenta.bg/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка