- Начало
- Умни джаджи
- Електрически превозни средства
- Xiaomi
- Xiaomi Electric Scooter 5 Pro GL (ID: 800669)
Електрическо превозно средство Xiaomi Electric Scooter 5 Pro GL BHR9611GL
ID: 800669
| Тип | Electric scooter |
| Максимално натоварване | 120 kg |
| Максимална скорост | 25 km |
| Максимален обхват | Приблизително 60 km |
| Мотор | 400 W |
| Максимална мощност на двигателя | 1000 W |
| Батерия | 477Wh (10200 mAh) |
| Технология на батерията | Lithium Ion |
| Цвят | Черен |
| Bluetooth |
|
| Дисплей |
|
| Тегло | 26.8 kg |
| Тегло с опаковката | 22.4kg |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | BHR9611GL |
Електрически скутер Xiaomi 5 Pro
Отидете по-далеч, карайте по-плавно
Двойни предни и задни амортисьори за свободно каране
Електрическият скутер Xiaomi 5 Pro разполага с предни амортисьори с двойна пружина и заден амортисьор с една пружина. Тази комбинация подобрява способността на скутера да поема удари от земята, осигурявайки по-комфортно каране.


Безопасни и удобни 10-инчови безкамерни гуми
Скутерът разполага с 10-инчови 60 мм* безкамерни гуми, проектирани за отлична херметичност и превъзходно поглъщане на удари. Широката зона на контакт със земята осигурява силно сцепление по време на завои, осигурявайки безопасно и стабилно каране.
60 км* дълъг живот на батерията за безпроблемно каране
Пакетът литиева батерия с голям капацитет от 477 Wh* осигурява по-дълъг обхват с едно зареждане, осигурявайки приятни пътувания по време на ежедневни пътувания и кратки пътувания през уикенда.


Интелигентна система за управление на батерията
Мощната защита на батерията гарантира изживяването ви при каране.
Безчетков мотор със задвижване на задните колела за повишена ефективност и стабилност
Батерийната система от 48 V и моторът със задно задвижване от 400 W осигуряват повече мощност. Независимо дали ускорявате или се изкачвате, скутерът лесно се справя с лекота във всяка ситуация, за по-плавно и по-приятно каране!


Интелигентна система за управление на батерията
Мощната защита на батерията гарантира изживяването ви при каране.
Подобрена система за контрол на сцеплението (TCS) за по-безопасно пътуване
С прецизни алгоритми за управление, благодарение на подобрен TCS, Xiaomi Electric Scooter 5 Pro осигурява по-добро сцепление върху хлъзгави повърхности за по-стабилно и безопасно каране.

| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Xiaomi H.K.Limited UNIT 1310A.13/F,Cable TV Tower 100085 Hong Kong, HK |
| Уебсайт | http://www.mi.com/en/ |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.